Remont Pogodnego na Pogodnej dobiega końca. Wkrótce klienci znów zrobią zakupy

Lokalny biznes, Remont Pogodnego Pogodnej dobiega końca Wkrótce klienci znów zrobią zakupy - zdjęcie, fotografia

"Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 to kolejny modernizowany w ostatnim czasie obiekt pod szyldem PSS Społem w Białymstoku. Generalny remont i rozbudowa obiektu trwa od jesieni ubiegłego roku, zaś otwarcie zaplanowano na początek sierpnia tego roku.

Osiedlowy sklep "Pogodny" zmieni się z małej, kameralnej placówki w market połączony z barem bistro. W wyniku rozbudowy sklep zwiększy swoją powierzchnię sprzedażową ponad pięciokrotnie. Na ponad 400m2 sali sprzedaży będzie czekać na klientów ponad osiem tysięcy pozycji asortymentowych. Znajdą się tam stoiska z produktami świeżymi: mięsem, wędlinami, garmażerką, owocami i warzywami oraz stoisko piekarsko-ciastkarskie będą nowocześnie i profesjonalnie wyposażone oraz zaskoczą ciekawą aranżacją.

Sąsiadujący ze sklepem bar bistro "Pogodny", będzie wyróżniać się nowocześnie zaaranżowaną salą z 60 miejscami konsumpcyjnymi. W menu będzie sprawdzona od wielu lat w pozostałych barach sieci PSS "Społem" Białystok tradycyjna kuchnia polska: dania obiadowe i zupy, surówki i sałatki, dania wegetariańskie oraz fit.

Nie zabraknie flagowych serniczków i naleśników oraz tradycyjnych schabowych. Dla zwolenników lekkiej kuchni – nowość – posiłki przygotowywane w piecu parowym. Wszystko świeże, przygotowane na miejscu, według sprawdzonych przepisów.

W "Pogodnym" będzie również okienko dla zmotoryzowanych, czyli bar w wersji "drive" z możliwością zakupienia posiłku bez konieczności wysiadania z samochodu.

Łączna powierzchnia użytkowa kompleksu handlowo-gastronomicznego "Pogodny" po rozbudowie i remoncie wynosić będzie ponad 1200m2. Zatrudnienie w placówce znajdzie łącznie ponad 60 osób.

(BL)

Reklama

Remont Pogodnego na Pogodnej dobiega końca. Wkrótce klienci znów zrobią zakupy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama