Rozkład jazdy się zmienia, żeby lepiej skomunikować jedno! połączenie

Wiadomości, Rozkład jazdy zmienia żeby lepiej skomunikować jedno! połączenie - zdjęcie, fotografia
STY 15
godz: 00:00

Od najbliższego poniedziałku, 15 stycznia 2018 roku, zmieniają się rozkłady jazdy trzech pociągów POLREGIO. Zmiana ma na celu poprawę skomunikowań pociągów na stacji Białystok. Poprawie ulegnie tylko jedno połączenie z jedenastu, które nie zostaną skomunikowane.

Przewozy Regionalne informują, że odpowiadając na wniosek Organizatora przewozów oraz interwencje pasażerów, od 15 stycznia 2018 roku wprowadzają modyfikację rozkładu jazdy w celu zapewnienia na stacji Białystok skomunikowania porannego pociągu relacji Kuźnica Białostocka – Białystok z pociągiem relacji Białystok – Szepietowo.

Od 15 stycznia br. pociąg z Kuźnicy Białostockiej będzie przyjeżdżał do Białegostoku na godz. 6:01, a pociąg do Szepietowa wyruszy o godz. 6:05. Aby to było możliwe, należało jednak o kilka minut przesunąć godzinę odjazdu pierwszego pociągu z Białegostoku do Suwałk, z godz. 4:56 na 4:49.

Z tym, że pozostałych dziesięć połączeń, które przy ostatniej zmianie nie były ze sobą skomunikowane, tak i pozostaną nieskomunikowane. Jak wskazywał już kilka tygodni temu wiceprezes Fundacji Nowe Spojrzenie – pasażerowie mogą odwracać się od kolei. Bo kiedy jeden pociąg odjeżdża, drugi za chwilę przyjeżdża. Powinno być dokładnie odwrotnie. Podróżni muszą mieć czas, aby wysiąść z pociągu i przejść do innego, który za chwilę odjedzie. W dziesięciu przypadkach połączeń to jednak nadal będzie niemożliwe. W efekcie pasażerowie będą musieli czekać na kolejny pociąg nawet po kilka godzin.

Poniżej zamieszczam listę 11 przypadków, w których uniemożliwiono pasażerom skorzystania ze skomunikowań. Każda pozycja zawiera w kolejności od lewej strony: stację początkową pociągu, godzinę przyjazdu pociągu na stację Białystok, stację docelową pociągu, na który skomunikowanie zostało utracone oraz godzinę jego odjazdu ze stacji Białystok.

Szepietowo p. 5:05, Suwałki o. 4:56

Kuźnica Białostocka p. 6:06, Szepietowo 6:04

Łapy p 13:01, Kuźnica Białostocka o. 12:27

Szepietowo p 15:33, Kuźnica Białostocka o. 15:23

Ełk p. 16:34, Kuźnica Białostocka o. 16:33

Szepietowo p. 16:45, Kuźnica Białostocka 16:33

Szepietowa p. 16:45, Grajewo 16:45

Czeremcha p. 17:19, Szepietowo o. 17:07

Szepietowo p 17:56, Czeremcha o 17:40

Ełk p. 18:12, Czeremcha o. 17:40

Kuźnica Białostocka p 18:51 Szepietowo o. 18:45” – przedstawiał swoje spostrzeżenia Piotr Figiel, wiceprezes Fundacji Nowe Spojrzenie.

Z tej listy, jak podawaliśmy wyżej, skomunikowany zostanie wyłącznie jeden przypadek – pociąg z Kuźnicy Białostockiej oraz pociąg do Szepietowa – przyjedzie i odjedzie w taki sposób, że podróżni zdążą przejść po peronach.

Pasażerowie proszeni są o zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl i portalpasazera.pl 

Pasażerowie, którzy są zarejestrowani w Komunikatorze iSMS, otrzymają na swoje urządzenia mobilne nowe rozkłady jazdy pociągów na interesujących ich trasach. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na stronie: www.isms.pl/komunikator.

(Źródło: PR/ oprac. ASM/ Foto: BI-Foto)

Reklama

Rozkład jazdy się zmienia, żeby lepiej skomunikować jedno! połączenie komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Skup Aut Białystok 24/7 od

TEL:578-900-535 TEL:578-900-535 *OFERUJEMY NAJLEPSZE NAJWYŻSZE CENY NA PODLASIU! *PRACUJEMY 24/7 SKUP AUT CAŁE PODLASIE!!! WSZYSTKIE..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez ddb24.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Grupa Optima Sp. z o.o. z siedzibą w Białystok 15-866, Zagumienna 9/1/47

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"