5°C rozproszone chmury

Rozpoczęły się konsultacje o polityce kulturalnej Białegostoku

Kiedy: 2018-05-18 , godzina: 00:00

Kultura, Rozpoczęły konsultacje polityce kulturalnej Białegostoku - zdjęcie, fotografia

Od środy, od północy (8 maja) białostoczanie i przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą wziąć udział w konsultacjach dotyczących „Programu Polityki Kulturalnej Miasta Białystok na lata 2018-2022 plus”. Zapraszamy do przekazywania uwag i opinii w formie ankiety. Konsultacje potrwają do 18 maja.

Na potrzeby konsultacji Miasto udostępniło ankiety dla mieszkańców i organizacji pozarządowych. Obie wersje ankiet można wypełnić i wysłać online. Ankieta dla mieszkańców znajduje się w zakładce Kultura, natomiast dla organizacji pozarządowych jest dostępna w zakładce Białystok Obywatelski. Papierowe wersje ankiet można otrzymać, wypełnić i przekazać w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3 i w Departamencie Kultury, Promocji i Sportu przy ul. Słonimskiej 8.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z projektem programu kulturalnego Białegostoku. Zachęcam do przekazania uwag i opinii o programie. W tym celu udostępniamy ankiety konsultacyjne – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Projekt programu kulturalnego naszego miasta już od północy jest dostępny w zakładce Kultura. Z jego treścią można też zapoznać się w CAS przy ul. Św. Rocha 3 oraz w Departamencie Kultury, Promocji i Sportu przy ul. Słonimskiej 8.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. Kalina)


Rozpoczęły się konsultacje o polityce kulturalnej Białegostoku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl