Rozpoczyna się taneczny weekend w Białymstoku

Kultura, Rozpoczyna taneczny weekend Białymstoku - zdjęcie, fotografia
MAJ 18
Klub Black Diamond, Białystok, ul. Piękna 2 godz: 09:30

Właśnie w ten weekend (18-19 maja) Białystok stanie się stolicą street dance. W klubie Black Diamond odbędzie się czwarta edycja zawodów tanecznych Street Noise. Na najlepszych tancerzy czekają nagrody.

Street Noise to wydarzenie taneczne skupiające na swojej scenie pasjonatów street dance. Podczas dwudniowych zawodów tancerze będą występować w trzech kategoriach wiekowych (kids, junior old i 30+) oraz w czterech tanecznych, tj. hip hop, bboying, all styles crew i street dance showcase. W tym roku w jury zasiądą: Bboy Yarko, Bboy Minigun, Bboy Zawisza, Sasin, Tolek, Sokół. Organizatorem jest Stowarzyszenie Freeway.

Zawody street dance promują kulturę hip hopu i tańca w naszym mieście. Skupiają tancerzy z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy do oglądania tanecznych rywalizacji, będzie to imponujące widowisko – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Wysokie nagrody finansowe zachęcają do udziału tancerzy zagranicznych oraz do przyjazdu ekip całej Polski. W tym roku pula nagród pieniężnych i rzeczowych wynosi 20 tys. zł.

Wydarzenie po raz kolejny zostało wsparte finansowo przez Miasto Białystok oraz objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.streetnoise.pl.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)

Rozpoczyna się taneczny weekend w Białymstoku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama