17°C bezchmurnie

Rycar Assistance - pomoc drogowa 24 h/7, bezpłatne holowanie z całej Polski i bony dla klientów

Motoryzacja, Rycar Assistance pomoc drogowa bezpłatne holowanie całej Polski klientów - zdjęcie, fotografia

Białostocka firma Rycar, prowadząca Bosch Service oraz Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych z blacharnią i lakiernią, wyróżnia swoich stałych klientów. Specjalnie dla nich wprowadziła kartę "Assistance 24 h". Uprawnia ona do bezpłatnego odwiezienia uszkodzonego pojazdu do serwisu z obszaru całego kraju. Stłuczka, kolizja, poważna awaria? Nie ma co psuć sobie wakacji. Wystarczy jeden telefon, by auto zostało odholowane do warsztatu w Białymstoku. Fachowcy zajmą się resztą - kompleksową likwidacją szkody - od naprawy nadwozia, poprzez mechaniczną, na rozliczeniu z ubezpieczycielem kończąc, czy to z polisy OC sprawcy, czy Autocasco.

730 031 003 to numer Assistance oferowanego przez Rycar

 

Firma oferuje specjalne karty swoim klientom. Dostępne są one w siedzibie Bosch Service i Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych przy ulicy Gen. Franciszka Kleeberga 10 w Białymstoku. Każdy kierowca, który tutaj przyjedzie, kartę "Assistance 24 h" otrzyma bezpłatnie. Dostępne są one w formie zawieszek zapachowych na lusterko wsteczne lub wygodnym formacie karty kredytowej, by zawsze mieć ją przy sobie wraz z innymi dokumentami pojazdu.

- Nie ma znaczenia, czy auto zostanie podczas kraksy uszkodzone w Białymstoku, innej części województwa podlaskiego, czy w ogóle na końcu Polski. Na naszej karcie "Assistance 24 h" znajduje się numer telefonu 730 031 003. Działamy 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Świadczymy pomoc drogową nawet w niedziele i święta - zapewnia Michał Jeniec, kierownik Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych Rycar.

Co istotne, transport niesprawnego auta, które brało udział w kolizji, do serwisu Rycar w Białymstoku nic nie kosztuje. Doświadczeni specjaliści w nowoczesnej blacharnio-lakierni zajmą się odbudową nadwozia, zaś kwestie mechaniczne powierzone zostaną mechanikom Bosch Service - wszystko w jednym miejscu.

Ponadto kierowca - np. przebywający na urlopie - nie będzie musiał w tym czasie tracić czasu na kontakty z towarzystwem ubezpieczeniowym. Czy zdecyduje się na likwidację szkody z polisy OC sprawcy kolizji, czy z Autocasco, jeśli sam był winowajcą stłuczki - eksperci Rycaru zajmą się kontaktem z ubezpieczycielem i bezpośrednio rozliczą się za wykonane prace i udzielone usługi w przypadku wybrania opcji bezgotówkowej likwidacji szkody komunikacyjnej.

To jednak nie wszystko. Jeżeli posiadacz karty "Assistance 24 h" zdecyduje się na likwidację szkody w serwisie Rycar, otrzyma bon lojalnościowy o wartości 500 lub 1000 zł do wykorzystania na naprawy mechaniczne lub blacharsko-lakiernicze.

Warto zapamiętać ten numer: 730 031 003.

Więcej informacji o oferowanych usługach można uzyskać bezpośrednio w siedzibie firmy Rycar:
ul. Gen. F. Kleeberga 10
15-691 Białystok
Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych: tel. 531 966 676
Assistance: tel. 730 031 003
Centrala: tel. 85 662 94 34
szkody[at]rycar.pl
www.rycar.pl

(PW / Artykuł sponsorowany)


Miejsce zdarzenia mapa Białystok


Rycar Assistance - pomoc drogowa 24 h/7, bezpłatne holowanie z całej Polski i bony dla klientów komentarze opinie

  • gość 2018-08-09 18:32:23

    Ja wolę wybrać pomoc drogową z wszystkich dostępnych w regionie: https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bialystok

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl