Salon samochodów używanych Nord Auto najlepszy w kraju

Motoryzacja, Salon samochodów używanych najlepszy kraju - zdjęcie, fotografia

Został wyróżniony za najwyższą sprzedaż aut biorących udział w programie Hyundai i-Best w 2017 r. Podobnie było też rok wcześniej. Przedstawiciele firmy podkreślają, że to ogromny sukces, ale nikt nie zamierza spoczywać na laurach. Pracownicy konsekwentnie kierowani są na kolejne szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji, a oferta salonu sukcesywnie się powiększa. Podczas spotkania w Warszawie symboliczny grawerton z rąk prezesa Hyundai Motor Poland Sukwona Kima oraz gratulacje odebrali białostoccy konsultanci sprzedaży Marcin Kurowski i Artur Michniewicz (na zdjęciu).

- Wyróżnienie w postaci pierwszego miejsca w rankingu dealerów importerskiego programu samochodów używanych Hyundai i-Best jest potwierdzeniem dobrego wyboru ścieżki rozwoju firmy Nord Auto Hyundai Białystok - mówi Damian Prystrom, dyrektor handlowy Nord Auto. - Dzięki ścisłej współpracy między działami samochodów nowych, używanych i serwisem mamy możliwość tworzenia długoletnich relacji z naszymi klientami.

Damian Prystrom podkreśla, że oferta salonu samochodów używanych nie jest dedykowana wyłącznie klientom indywidualnym, ale także flotowym. Samo wyróżnienie drugi rok z rzędu oraz osiągane wyniki świadczą o tym, że ludzie darzą firmę Nord Auto zaufaniem, szukając pewnych i sprawdzonych pojazdów.  

- Dzięki programowi Hyundai i-Best mamy możliwości, by sprostać wymaganiom współczesnych klientów - stwierdza dyrektor.

Przedstawienie wyników podczas marcowego spotkania w Warszawie

W ramach i-Best w 2017 r. w całej Polsce zostało sprzedanych łącznie 1 350 aut. Stanowi to zdecydowany wzrost, wynoszący blisko 68 proc. względem wyniku uzyskanego w 2016 r., kiedy sprzedaż wyniosła 805 pojazdów. W programie uczestniczy 27 dealerów.

Hyundai Motor Poland prowadząc importerski program i-Best ma na celu budowanie jakości na rynku aut używanych w Polsce. W ofercie i-Best znajdują się wyłącznie pewne oraz sprawdzone samochody używane, aby klient miał gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Program ma strategiczne znaczenie dla Hyundai Motor Poland i - według zapowiedzi przedstawicieli koncernu - ma być dalej rozwijany, szczególnie w zakresie poszerzenia źródeł samochodów, aby oferta była w każdym momencie zgodna z oczekiwaniami klientów.

Salon samochodów używanych Nord Auto w Białymstoku pierwsze miejsce w rankingu dealerów importerskiego programu samochodów używanych Hyundai i-Best zajmował dwa razy - w 2016 i 2017 r.

Należy zaznaczyć, że w programie i-Best uczestniczą nie tylko modele koreańskiej marki, mogą to być również np. Ople czy Volvo. Z tym że nie każdy pojazd będący w ofercie białostockiego salonu samochodów używanych Nord Auto zostaje do niego zakwalifikowany.

Auta te muszą spełnić szereg warunków i zostać dokładnie prześwietlone. Przede wszystkim pochodzą z polskich salonów dealerskich, są w nienagannym stanie technicznym, sprawdzone przez wykwalifikowanych mechaników.

Główne założenia:
- minimum 12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów;
- wiek poniżej sześciu lat;
- przebieg poniżej 120 000 km;
- certyfikat jakości Dekra;
- atrakcyjne finansowanie.

Każdy używany samochód z programu i-Best został poddany weryfikacji technicznej 100 punktów kontrolnych, wykonanej przez mechaników z serwisu Hyundaia. Mowa jest o minimum 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów, ponieważ nierzadko dochodzi jeszcze bieżąca gwarancja importera, a zatem okresy są sumowane. Auta i-Best objęte są następującym finansowaniem: kredyt standardowy, 3x33 proc., 50/50 lub wakacje kredytowe.

Przedstawiciele dealerów uczestniczących w programie Hyundai i-Best

- Nie jesteśmy komisem, a salonem samochodów używanych, dlatego też działamy wedle ściśle określonych standardów - wyjaśnia Marcin Kurowski, konsultant sprzedaży. - Pojazdy z naszej oferty pochodzą z polskiej sieci dystrybucji. Auta z programu Hyundai i-Best są skrupulatnie prześwietlane pod względem stanu technicznego przez naszych wykwalifikowanych mechaników z serwisu Hyundai Nord Auto. Weryfikowana jest ich historia serwisowa oraz szkodowa, jeśli taka miała miejsce. Każdy samochód oferowany w programie importerskim posiada certyfikat jakości Dekra. Egzemplarze te mają maksymalnie 120 tysięcy kilometrów przebiegu, a ich wiek nie przekracza sześciu lat od daty pierwszej rejestracji.

Marcin Kurowski tłumaczy, że założenia programu, określające walory jakościowe, jak też i wszystkie czynności, jakie są wykonywane zanim samochód trafi do oferty, to największe atuty. Klienci dokonując zakupu w salonie w Białymstoku mają pewność i przejrzystość, iż nabyty pojazd spełnia wszelkie wymogi stawiane przez program i-Best.

Pracownicy Nord Auto zapewniają, że nie zamierzają spoczywać na laurach. Oceniają, że klienci - zwłaszcza w punktach sprzedaży samochodów używanych - są coraz bardziej wymagający, oczekują wysokiej jakości obsługi, rzetelnej i profesjonalnej. W 2017 r. Marcin Kurowski przeszedł proces certyfikacji dla handlowców ds. sprzedaży samochodów używanych oraz - z ramienia Dekra Polska - szkolenie i-Best dotyczące wyceny wartości pojazdów używanych. W 2018 r. tą samą ścieżką podąży Artur Michniewicz.

Najlepsze zespoły sprzedażowe w kraju z prezesem Hyundai Motor Poland

Z ciekawszych produktów salonu na wiosnę będzie niekwestionowany hit, jakim jest Hyundai Tucson. W tym przypadku w ofercie znajdzie się niemal pełna gama katalogowa - tak wyposażeniowa, jak i silnikowa. Poszukujący używanego samochodu powinni też przyjrzeć się Hyundaiowi i30 drugiej generacji w wersji pięciodrzwiowej oraz rodzinnego kombi.

Więcej o bieżącej ofercie białostockiego salonu samochodów używanych Nord Auto: www.uzywane.bialystok.pl oraz www.uzywane.nordauto.com.pl. Punkt znajduje się w Białymstoku przy alei Jana Pawła II 85.

(Piotr Walczak / Foto: Hyundai)

Miejsce zdarzenia mapa Białystok

Salon samochodów używanych Nord Auto najlepszy w kraju komentarze opinie

  • gość 2018-03-25 22:43:20


    Super, w wawie jest fajny hajmig


  • gość 2018-03-27 18:38:35

    No to prawda. Hajmig the best

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 21:03:03

    W Warszawie to jest fajne i-Best Auto GT

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama