Wiadomości, Seniorzy spotkają Podlaskim Forum Aktywności Osób Starszych - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Szukamy Polski, Rada Seniorów przy Marszałku Województwa Podlaskiego i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego spotkają się, aby wziąć udział w V Podlaskim Forum Aktywności Osób Starszych. Wydarzenie to odbędzie się w środę, 13 listopada 2019 r. w sali konferencyjnej (115) Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, ul. Wyszyńskiego 1.

Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych odbywa się w Białymstoku od roku 2015. Jest to doroczne spotkanie przedstawicieli organizacji i instytucji działających na rzecz seniorów, aktywnych organizacji senioralnych, miejskich i gminnych rad seniorów z regionu oraz samych seniorów, zainteresowanych problematyką.

Jest to też okazja do nawiązania znajomości w środowisku senioralnym województwa podlaskiego, wymiany doświadczeń, dyskusji na ważne dla środowiska tematy, inicjowania współpracy pomiędzy organizacjami oraz współpracy międzypokoleniowej. Forum ma przede wszystkim jednak wymiar edukacyjno – informacyjny.

Do udziału w Forum zgłosiło się już ponad 130 osób z całego regionu. Na potrzeby tych, którzy nie będę mogli przyjechać lub nie zgłosili swego udziału a chcą wiedzieć, co będzie działo się na Forum, organizatorzy poinformowali, że przygotowują film oraz rejestrację całego spotkania. Nagrania mają zostać opublikowane w internecie – na portalu internetowym podlaskisenior,pl oraz wrotapodlasia.pl.

(BL)

Seniorzy spotkają się na V Podlaskim Forum Aktywności Osób Starszych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama