10°C pochmurno z przejaśnieniami

Siatkarski weekend: BAS raz na wozie, a raz pod wozem

Sport, Siatkarski weekend wozie wozem - zdjęcie, fotografia

W mieszanych nastrojach po weekendzie są kibice białostockiej siatkówki. O ile mężczyźni pokazali lwi pazur kolejny raz ogrywając gładko rywali i to bez straty seta, to kobiety równie gładko przegrały u siebie.

Męska ekipa pokazała się z bardzo dobrej stronyu, bo pokonany 3:0 Huragan Wołomin pokonany to nie są ligowi kelnerzy. Mimo to BAS tylko w trzecim - ostatnim secie - miał pewne trudności. Pierwszy i drugi gładko wygrał do 16, a w trzecim na przewagi 27:25. Paradoksalnie w trzecim BAS miał największą przewagę prowadząc 14:8, ale wprowadzenie rezerwowych doprowadziło do nerwowej końcówki zakończonej happy-endem.

Huragan Wołomin - BAS Białystok 0:3 (16:25, 16:25, 25:27)
BAS:
Wiczkowski, Ignaciuk, Sterna, Stanisławajtys, Gajowczyk, Ociepski, Kuś, Stabrawa, Kowalewski, Głowacki, Cylwik.

Pozostałe wyniki: Lesan Halinów    - Metro Warszawa     0:3, Centrum Augustów - Legia Warszawa 3:2, Czołg AZS UW Warszawa - AZS UWM Olsztyn 2:3, MOS Wola Warszawa    - Net Ostrołęka 0:3.

11. MOS Wola Warszawa    1    0    0:3

Kiepskie humory mają za to fani kobiecej siatkówki BAS. Nasza ekipa na powitanie z ligą przegrała gładko u siebie 0:3. O ile w dwóch pierwszych setach nasze zawodniczki toczyły jeszcze w miarę wyrównaną walkę to już w trzecim oddały go praktycznie walkowerem przegrywając aż 11:25.

BAS Kombinat Budowlany Białystok - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (19:25, 22:25, 11:25)
BAS: Szymańska, Pisarczyk, Gronostajska, Iber, Czeropska, Irzemska, Kutikow, Dziewiątkowska, Puciłowska, Kożuchowska.

Pozostałe wyniki: Mazovia Warszawa - Nike Węgrów    3:0, Sparta Warszawa - Dargfil Rawa Maz. 1:3,  Łaskovia Łask - Krótka Mysiadło 1:3, Ósemka Siedlce - Legionovia II Legionowo 1:3.

(PS/ Foto: pixabay.com/ volleyball)

Siatkarski weekend: BAS raz na wozie, a raz pod wozem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się