Styl życia, Siemiatycze powitają foodtrucki okazji vouchery rozdania - zdjęcie, fotografia

Organizacja FUTRAKI zaprasza wszystkich miłośników dobrego jedzenia na Wielkie Otwarcie Sezonu Foodtruckowego w Siemiatyczach. To pierwszy w tym roku i największy zlot food trucków w mieście. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata. Nasi czytelnicy mają natomiast szansę zdobyć vouchery na wybrane potrawy z któregoś z foodtrucków.

Trzy dni, 14, 15 i 16 czerwca (piątek, sobota, niedziela) Amfiteatr nad Zalewem będzie kusić mieszkańców Siemiatycz zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów.

To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków – aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

Impreza odbędzie się przy ul. Grodzieńskiej w Siemiatyczach. Dodamy także, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Odwiedzą Was m. in.:

- Burger Byku - amerykańskie burgery!

- Dim Sum - azjatyckie pierożki na parze!

- Doggy Style - pyszne hot dogi!

- Frytki On The Road - frytki belgijskie!

- Le mini lemoniada - lemoniada molekularna!

- Let's Talk Caffe - kuchnia indyjska I słodkości!

- Lodandroll - lody tajskie!

- Skok Na Wok - Food Truck - azjatycki makaron chow mein!

- Słona Story - wytrawne bąbel-wafle!

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników wraz z organizatorem weekendowego wydarzenia przygotowaliśmy konkurs, w którym trzy osoby mają szansę wygrać vouchery na posiłki. Aby je zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jakiego sosu używa się do tradycyjnych pierożków Dim Sum?

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi redakcyjna Sierotka Marysia wylosuje trzy osoby, które otrzymają vouchery na posiłki do jednego z foodtrucków.

Więcej informacji na temat Zlotu Foodtrucków w Siemiatyczach znajduje się na stronie wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/891229227874752/?active_tab=about

(BL)

Siemiatycze powitają foodtrucki. Mamy z tej okazji vouchery do rozdania komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama