20°C umiarkowane opady deszczu

Sklep TK Maxx w Białymstoku już w tym tygodniu

Kiedy: 2017-10-12 , godzina: 09:00

Lokalny biznes, Sklep Białymstoku tygodniu - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższy czwartek, 12 października 2017 r. o godz. 9.00, w Centrum Handlowym Atrium Biała zostanie otwarty pierwszy, długo wyczekiwany TK Maxx w Białymstoku. Na ponad 1800m2 sklepu na klientów czekać będzie aż 6 działów: moda damska, męska, produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria oraz produkty dla domu. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Nowa lokalizacja otworzy przed mieszkańcami wyjątkową możliwość zakupu produktów znanych marek, niedostępnych dotąd w Białymstoku, w okazyjnie niskich cenach. Wśród setek produktów od projektantów klienci znajdą zarówno najnowsze trendy, jak i ponadczasowe klasyki. Skórzane botki, dzianinowe swetry, pięknie pachnące świece czy ciepłe koce idealne na jesienne wieczory.

To tylko kilka przykładów wyjątkowych skarbów dostępnych w TK Maxx. Na najmłodszych czekać będą zabawki, ubranka i książki. Nie zabraknie również asortymentu dla czworonogów. Jak mówi Aneta Laskowska, kierownik sklepu TK Maxx w CH Atrium Biała:

- Rozpoczęliśmy ostatnie odliczanie do otwarcia pierwszego białostockiego TK Maxx, na które mieszkańcy czekają! Co przygotowaliśmy dla naszych klientów? Wyjątkowy asortyment od znanych marek i projektantów z całego świata w okazyjnie niskich cenach. Każda wizyta w naszym sklepie to szansa na na upolowanie wyjątkowych perełek, ponieważ nowe produkty trafiają do nas aż kilka razy w tygodniu – powiedziała.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą wyjątkowe atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych.

Przed wejściem do sklepu będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 wybrane pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł.

Nowy sklep TK Maxx w CH Atrium Biała (ul. Czesława Miłosza 2) znajduje się na parterze i jest czynny w godzinach:

Pon-sb: 9.00-21.00

Nd: 10.00-20.00

(BL)

Sklep TK Maxx w Białymstoku już w tym tygodniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl