13°C rozproszone chmury

Słoneczna klątwa własnego parkiegu. Kolejny remis MOKS w Futsalekstraklasie.

Piłka nożna, Słoneczna klątwa własnego parkiegu Kolejny remis Futsalekstraklasie - zdjęcie, fotografia

W kratkę grają futsaliści MOKS Słoneczny Stok. Po pucharowej wygranej i ograniu na wyjeździe Pogoni 04 Szczecin i MKF Wieliczka Słoneczni liczyli na przełamanie się przed własną publicznością z AZS UŚ Katowice. Niestety skończyło się remisem 3:3, a białostoczanie skomplikowali swoją sytuację w tabeli. Teraz za tydzień czeka ich mecz z Red Dragons Pniewy - niestety w domu, gdzie w tym sezonie gubią punkty. A wynik spotkania może dać decydującą odpowiedź czy MOKS zagra w czołowej szóstce walczącej o medale czy też raczej będzie bronił się przed spadkiem.

W sobotę pierwsi na prowadzenie wyszli goście, po strzale Daniela Wojtyny w 10 minucie. I na tym się w I połowie strzeleckie popisy zakończyły. Po przerwie białostoczanie zaczęli poczynać sobie dużo skuteczniej i po strzałach Adriana Citko, Marcina Firańczyka, Mateusza Lisowskiego wyszli na prowadzenie 3:1. Niestety już kilkanaście sekund później kontaktwego gola strzelił Wojtyna. Katowiczanie zaatakowali i tuż przed końcem meczu strzelili wyrównującego gola doprowadzając do remisu.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 3:3 (0:1). Bramki: Adrian Citko 25, Marcin Firańczyk 27, Mateusz Lisowski 35 - Daniel Wojtyna 10, 35, Jędrzej Jasiński 39.

MOKS Słoneczny Stok Białystok: Jendruczek (Szatyłowicz) – Lisowski, Citko, Osypiuk, Lisnychenko, Gajdziński, Maciąg, Firańczyk, Hryckiewicz, Aleksandrowicz, Grabowski.

12. Lex Kancelaria Słomniki 17 18 35:65*
*Lex Kancelaria Słowniki wycofała się z rozgrywek.

(AR/ Foto: pixabay.com/ football)

Słoneczna klątwa własnego parkiegu. Kolejny remis MOKS w Futsalekstraklasie. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się