Smaruj wrotki, turlaj rolki… po parkingu stadionu miejskiego

Sport, Smaruj wrotki turlaj rolki… parkingu stadionu miejskiego - zdjęcie, fotografia

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku pojawiła się nowa, dziesiąta już dyscyplina sportowa. Od niedawna na terenie podziemnego parkingu trenować można sztukę jazdy na rolkach.

Na co dzień z zaplecza sportowego (oprócz piłki nożnej, futbolu amerykańskiego i rugby) korzystają osoby trenujące zapasy, tenis stołowy, szachy, łucznictwo sportowe, sztuki walki (judo, karate, MMA) czy gimnastykę artystyczną.

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku członkowie Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego oraz wolontariusze Nightskating Białystok regularnie mają dostęp do przestrzeni, w której nawet zimą mogą podnosić swoje rolkowe umiejętności. Podczas cyklicznych treningów, na miejscu przez cały czas dostępny jest licencjonowany instruktor jazdy na rolkach ze szkoły jazdy Black & Yellow Skating – Marek Wojdakowski, którego rolkowe zajęcia w Białymstoku cieszą się coraz większą popularnością.

Białystok w sezonie letnim wyciąga na rolki blisko 3500 osób, co potwierdza, że takie inicjatywy są potrzebne i przede wszystkim atrakcyjne dla mieszkańców województwa podlaskiego. Rozpoczęcie kolejnego sezonu już wkrótce, więc szykujecie rolki.

Pojawienie się treningów rolkarskich na Stadionie Miejskim w Białymstoku pokazuje po raz kolejny, że obiekt jest wielofunkcyjny i otwarty na wszelkie aktywności sportowe mieszkańcom w każdym wieku.

(Źródło i foto: Stadion Miejski/ oprac. Cezarion)

Reklama

Smaruj wrotki, turlaj rolki… po parkingu stadionu miejskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama