17°C bezchmurnie

Sobotnie śniadanie warto zjeść w plenerze, najlepiej w Ogrodach Branickich

Kiedy: 2018-07-21 , godzina: 10:00 | Gdzie: Ogrody Branickich

Styl życia, Sobotnie śniadanie warto zjeść plenerze najlepiej Ogrodach Branickich - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższą sobotę białostoczanie i turyści odwiedzający nasze miasto będą mogli wziąć udział w kolejnym plenerowym pikniku kulinarnym. Druga w tym roku edycja Podlaskiego Śniadania Mistrzów odbędzie się 21 lipca w godz. 10.00-16.00 w Ogrodzie Branickich.

Sobotnie Podlaskie Śniadanie Mistrzów odbędzie się pod hasłem „Rozsmakowani w kinie”. Dlatego każda uczestnicząca w pikniku restauracja przygotuje przynajmniej jedno danie inspirowane wybranym filmem, postacią lub aktorem. A wieczorem goście ponownie zostaną zaproszeni do parku na kulinarne Kino Pod Gwiazdami.

Podczas pikniku, jak co roku, goście poznają ciekawą ofertę gastronomiczną kucharzy i restauratorów z naszego miasta i okolic. Nie zabraknie aromatycznych kaw i pysznych lemoniad. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie – zarówno amator słodyczy i lodów, jak i weganin. Natomiast w Strefie Producentów będzie można kupić najlepsze produkty z naszego regionu.

Zapraszam na kolejną edycję Podlaskiego Śniadania Mistrzów i wszystkim życzę smacznego – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski. – Przypominam też, że następna, trzecia tegoroczna edycja tej plenerowej uczty promującej nasze regionalne tradycje kulinarne odbędzie się 18 sierpnia. Warto wziąć w niej udział.

Podlaskie Śniadanie Mistrzów to wydarzenie promujące ideę „slow life”, buduje kulinarną markę miasta, wspiera społeczność smakoszy, organizuje czas rodzinom. Piknikowi towarzyszą zawsze liczne warsztaty, prezentacje, animacje, gry i zabawy dla dzieci.

Na promocję Białegostoku podczas trzech tegorocznych edycji Podlaskiego Śniadania Mistrzów Miasto przeznaczyło 45 tys. zł.

(Źródło: bialystok.pl/ oprac. ASM/ Foto: BI-Foto)


Sobotnie śniadanie warto zjeść w plenerze, najlepiej w Ogrodach Branickich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl