5°C bezchmurnie

Stacji Statoil już w Białymstoku nie ma. Jest teraz Circle K

Kiedy: 2018-01-11 , godzina: 00:00

Motoryzacja, Stacji Statoil Białymstoku teraz Circle - zdjęcie, fotografia

Dziś, to jest 11 stycznia, rozpoczyna się oficjalny już rebranding stacji Statoil na Circle K w Białymstoku. Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób białostockie stacje staną się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie. Wielkiemu otwarciu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Po zakończeniu zmiany marki w Białymstoku będą funkcjonować cztery stacje Circle K i jedna stacja Circle K Express.

Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Rafał Droździak, dyrektor al. marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników.

Właściciel Circle K Polska, czyli Grupa Alimentation Couche-Tard, jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego. Po zakupie Statoil Fuel & Retail w 2012 r. Grupa otrzymała prawo używania nazwy Statoil jedynie przez określony czas. Niedługo później, w 2015 r., Couche-Tard podjęła decyzję, że Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Grupy, stanie się globalną marką detaliczną sieci obecnej w ponad 20 krajach.

Zmiana nazwy bez wpływu na dotychczasową ofertę produktową

Zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Na stacjach Circle K nadal będą oferowane tej samej wysokiej jakości paliwa miles® i milesPLUS® oraz najwyższej jakości kawy pod marką Simply Great Coffee, a także hot dogi pod marką Prawdziwe hot dogi prosto z grilla. Bez zmian pozostaną także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi nazwę Circle K Extra Club.

Harmonogram otwarć poszczególnych stacji Circle K w Białymstoku:

11 stycznia – Stacja Circle K przy ul. Słonecznikowej 2

11 stycznia – Stacja Circle K przy Al. Jana Pawła II 56

11 stycznia – Stacja Circle K przy ul. Poleskiej 11

11 stycznia – Stacja Circle K przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8C

Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na stacjach Circle K:

- Rabat 15 gr/l na paliwa milesPLUS® z kartą programu EXTRA

- Rabat 10 gr/l na paliwa miles® i SupraGas z kartą programu EXTRA

- Rabat 50 % na dowolną kawę, hot dogi, usługę myjni automatycznej (myjnia dotyczy stacji własnych)

- Rabat 50% na letni płyn do spryskiwaczy (oferta sezonowa)

Harmonogram otwarć poszczególnych stacji Circle K Express w Białymstoku:

18 stycznia – Stacja Circle K Express przy ul. Andersa 38

Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na stacjach Circle K Express:

- 3 gr/l rabatu na wszystkie paliwa w dniu wielkiego otwarcia

- 5 gr/l rabatu na wszystkie paliwa dla wszystkich, którzy w ciągu 16 dni powrócą na stację.

(BL)

Stacji Statoil już w Białymstoku nie ma. Jest teraz Circle K komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl