Starszy mieszkaniec Klewinowa wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił

Wiadomości, Starszy mieszkaniec Klewinowa wyszedł dotychczas powrócił - zdjęcie, fotografia

Starszy mężczyzna od minionej środy nie daje znaku życia. Późnym wieczorem opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie wiadomo co się z nim dzieje. Rodzina i Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Komisariat w Łapach poszukuje starszego mężczyzny. Od środy wieczorem, kiedy opuścił swoje miejsce zamieszkania, nie dał znaku życia. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego obecnego miejsca pobytu lub przekazanie informacji, które mogą doprowadzić do zaginionego.

Zaginiony to Antoni Chyży, lat 85, mieszkaniec Klewinowa, który w minioną środę 3 lipca 2019 r., około godziny 21.00, wyszedł z miejsca zamieszkania, nie powrócił do niego i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Ostatnio ubrany był w spodnie materiałowe ciemnoszare, granatowy sweter, ciemnoszarą kamizelkę, ciemnoszare obuwie sportowe. Mężczyzna ma ok. 175 cm wzrostu, sylwetka przygarbiona, szczupła, włosy siwe, wąsy, oczy niebieskie.

Jeśli ktokolwiek widział lub posiada informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt pod numer alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Starszy mieszkaniec Klewinowa wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama