Startuje kampania promująca zdrowy styl życia

Styl życia, Startuje kampania promująca zdrowy życia - zdjęcie, fotografia
LIS 20
Sala 115, I piętro Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Białymstoku godz: 12:00

Cykl konferencji dotyczących zdrowia to element kampanii społecznej „Promocja zdrowego stylu życia w prewencji chorób cywilizacyjnych” organizowanej przez Podlaską Radę Działalności Pożytku Publicznego. Kampania zostanie zainaugurowana w środę 20 listopada.

Pierwsze wystąpienie inauguracyjne wygłosi dr hab. n med. Anna Szpakowicz. Będzie to wykład pn. „Stan zdrowia mieszkańców Białegostoku w badaniu populacyjnym - Białystok PLUS ''.

Na kolejne spotkania w ramach kampanii zapraszamy już w grudniu. Dr n. med. Jolanta Grażyna Zuzda przygotowała wówczas wystąpienie merytoryczno-praktyczne pt.: „Innowacyjny program ćwiczeń rotacyjnych w prewencji chorób układu ruchu”.

Kapania ma przyczynić się do promowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców województwa podlaskiego. Jej inauguracja odbędzie się 20 listopada o godzinie 12:00 w sali 115, I piętro Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

(Źródło i foto: wrotapodlasia.pl/ oprac. Kalina)

Startuje kampania promująca zdrowy styl życia komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama