Gospodarka, Sterownik białostockiej firmy nagrodą - zdjęcie, fotografia

Sterownik instalacji autogazu STAG 400 DPI doceniony został w corocznym konkursie Produkt Roku 2019 miesięcznika "autoEXPERT" w kategorii części i akcesoria motoryzacyjne.

W XVI edycji konkursu wzięło udział ponad 150 produktów dla branży motoryzacyjnej. W każdej z trzech kategorii: sprzęt i urządzenia warsztatowe, części i akcesoria motoryzacyjne, chemia motoryzacyjna, wyłoniony został jeden produkt seryjny, a trzy kolejne z największą liczbą punktów otrzymały wyróżnienia.

Wyboru produktów dokonała kapituła, składająca się z ekspertów ze świata nauki i motoryzacji, którzy oceniali innowacyjność, funkcjonalność, jak i aspekty estetyczne zgłoszonych rozwiązań.

STAG 400 DPI model B2 współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych. Nagrodzony sterownik jest produkowany w oparciu o najnowszą technologię i na bazie wysokiej jakości podzespołów elektronicznych, został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji. Wszystko to sprawia, że jest to obecnie najnowocześniejszy sterownik gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Otrzymana nagroda jest kolejnym wyróżnieniem w portfolio firmy AC SA, potwierdzającym wysoką jakość produktów i dbałość o ofertę.

(P. Walczak / Foto: AC SA)

Sterownik białostockiej firmy z nagrodą komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama