Wiadomości, Stracił papierosy samochód - zdjęcie, fotografia

Straż graniczna znalazła nielegalne papierosy, bez polskich znaków akcyzy, w aucie prowadzonym przez Litwina. To kolejna w ostatnich dniach próba przemytu, udaremniona na drogach województwa podlaskiego.

Nielegalne papierosy ujawnili funkcjonariusze z placówki SG w Sejnach na terenie gminy Giby podczas kontroli drogowej samochodu Renault Talisman, którego kierowcą był obywateli Litwy.

W specjalnie skonstruowanych skrytkach, znajdujących się w podłodze auta, kontrolujący zabezpieczyli blisko dwa tysiące paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, o szacunkowej wartości blisko 27 tys. zł.

44-letni kierowca otrzymał zarzuty z kodeksu karnego skarbowego. Jako dowód w sprawie zatrzymano również samochód z 2016 r., warty 90 tys. zł. Nielegalny towar, po wykonaniu niezbędnych czynności, zostanie przekazany funkcjonariuszom KAS w Suwałkach.

Od początku tego roku mundurowi z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku zatrzymali papierosy bez polskich znaków akcyzy warte ponad 13,5 mln zł.

(PW / Inf. i foto: POSG)

Stracił papierosy i samochód komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama