11°C pochmurno z przejaśnieniami

Sukces młodych piłkarzy MOSP

MOSP Białystok, Sukces młodych piłkarzy - zdjęcie, fotografia

Dużym sukcesem zakończyła się wizyta młodych piłkarzy MOSP-u w Warszawie. Podopieczni trenera Norberta Beśki wygrali mocno obsadzony turniej o Puchar Burmistrza Ursynowa. Białostoczanie kolejny raz pokazują się na wyjeździe z jak najlepszej strony.

Po bardzo zaciętych spotkaniach białostoccy młodzicy rocznik 2005 pokonali MUKP Dąbrowa Górnicza 1-0, po bramce Perkowskiego, w następnych dwóch meczach zremisowali z Legią i FFA Warszawa 1-1, bramki strzelali Pawłowski i Magnuszewski. W kolejnym meczu też zanotowali remis 2-2 z Champion Warszawa (Perkowski, Mazur) i w ostatnim grupowym meczu pokonali SEMP Warszawa 1-0 (Wilczewski). W półfinale MOSP wygrał po rzutach karnych z Wisłą Płock 2-0, w regulaminowym czasie było 0-0. I w ostatnim finałowym meczu białostoczanie pokonali też po rzutach karnych Stal Mielec 3-1. Oto co turnieju powiedział trener Beśka:

- Był to dla mnie szczególny turniej gdyż odbywał się na obiektach SEMPU, gdzie stawiałem pierwsze kroki jako piłkarz i jako trener. Turniej ten też traktowałem jako swoisty sprawdzian charakterów chłopaków. Pojechaliśmy pociągiem, spaliśmy na karimatach w domu moich rodziców, sami przygotowywaliśmy posiłki. Tym bardziej cieszy sukces sportowy gdyż piłkarsko drużyna nie odstawała i co najważniejsze pokazała, że jest także mentalnie silna, gdyż w najważniejszych momentach zachowali zimną krew choćby w rzutach karnych – podsumował trener drużyny.

Drużyna wystąpiła w składzie: Borowy, Urban, Klejno, Kuźmicz, Wojszel, Kozłowski, Pawłowski, Harasimczuk, Mazur, Koc, Witkowski, Ambroziak, Wilczewski, Perkowski, Witkowski, Magnuszewski.

(MOSP)


Sukces młodych piłkarzy MOSP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl