Święta z lasu można sobie ugotować

Styl życia, Święta można sobie ugotować - zdjęcie, fotografia
KWI 13
Lasy Państwowe, ul. Lipowa 51 Białystok godz: 11:00

Lubisz gotować, poznawać nowe smaki, uczyć się nowych technik kulinarnych? To coś dla Ciebie! Już od poniedziałku, 1 kwietnia ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty kulinarne pod nazwą "Ugotuj sobie dobre święta z lasu".

Pod czujnym okiem profesjonalnej szefowej kuchni – Ewy Bałdyś-Jakuć uczestnicy przygotują wyśmienite potrawy z produktów pochodzących z lasu. W menu znajdzie się m.in. zupa borowikowa z kluskami rozmarynowymi, pierogi z kurkami i soczewicą a na deser mus chałwowy z sosem malinowym.

- Podczas warsztatów opowiemy o właściwościach odżywczych i walorach smakowych, naturalnych produktów pochodzących z lasu. Będzie trochę o odpowiednich sposobach przyrządzania oraz właściwym przechowywaniu produktów runa leśnego – przekazali organizatorzy warsztatów.

Zgłaszać się do warsztatów kulinarnych trzeba szybko, ponieważ dla chętnych przewidziano tylko 30 miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapisów dokonujemy wyłącznie drogą mailową, pod adresem: [email protected]

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w warsztatach. Jest on dostępny w załączniku zamieszczonym na naszej stronie internetowej, bezpośrednio pod artykułem.

Aby zgłoszenie było ważne, należy w treści maila wpisać: „Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Regulaminu i akceptuję jego warunki i zasady” oraz podać imię i nazwisko uczestnika, jego numer telefonu oraz adres e-mail.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty lub wpisaniu na listę rezerwową, uczestnicy i potencjalni uczestnicy zostaną powiadomieni zwrotną informacją mailową.

(Źródło: bialystok.lasy.gov.pl/ oprac. ASM/ Foto: pixabay.com/ food)

Święta z lasu można sobie ugotować komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama