Symbolem "Monitor Biznesu" wyróżnił gminę Supraśl

Styl życia, Symbolem Monitor Biznesu wyróżnił gminę Supraśl - zdjęcie, fotografia

Burmistrz Radosław Dobrowolski ma powody do radości. Zarządzana przez niego gmina Supraśl została "Symbolem Polskiej Samorządności 2019". Symbol to wyróżnienie przyznawane przez "Monitor Biznesu".

„Symbol 2019” jest programem prowadzonym od 8 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Jest to medialne wsparcie budowania dobrego, solidnego wizerunku partnerów tego wydawnictwa.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorowane są te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Wyróżnione marki i instytucje zdaniem organizatorów symbolizują jakość zarządzania i działania.

- Jesteśmy jedyną gminą w regionie docenioną w tym plebiscycie za dotychczasowe działania i osiągnięcia m.in w zakresie jakości świadczonych usług i inwestycji – przekazał burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski.

Wyróżnienie zostało przyznane gminie Supraśl tuż przed weekendem oraz ciszą wyborczą i wyborami parlamentarnymi.

(Źródło i foto: UM w Supraślu/ oprac. Kalina)

Reklama

Symbolem "Monitor Biznesu" wyróżnił gminę Supraśl komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama