20°C umiarkowane opady deszczu

Szatan kazał tańczyć w Heliosie

Kiedy: 2017-10-12 , godzina: 18:00

Już w najbliższy czwartek, a zatem jutro, 12 PAŹDZIERNIKA w białostockich kinach Helios zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Szatan kazał tańczyć” w reżyserii Katarzyny Rosłaniec. Specjalnie dla naszych czytelników mamy bilety do wygrania na ten seans.

Karolina – jak wiele współczesnych 20-, 30-latek – żyje szybko, intensywnie, pragnie doświadczyć wszystkiego ze zdwojoną siłą. W odróżnieniu od większości rówieśników, nie pracuje w korporacji – jest artystką, jakiś czas temu wydała pierwszą powieść, współczesną wersję "Lolity", która stała się międzynarodowym sukcesem.

Dziewczyna wiedzie nihilistyczny tryb życia, spędzając czas na podróżach po świecie, romansach i ostrych imprezach. Ale jej życie wypełnia pustka, której nie są w stanie pokonać ani narkotyki, ani seks. Świat Karoliny, żyjącej w cieniu nie radzącej sobie z przemijaniem matki i atrakcyjniejszej siostry Matyldy, stopniowo się rozpada…

KONKURS

Aby wygrać bilety do kina Helios w Galerii Atrium Biała należy odpowiedzieć na jedno pytanie: W jaką postać filmową wcieliła się aktorka – Danuta Stenka? Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem na redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi zaprzyjaźniona z nami Sierotka Marysia wylosuje dwójkę zwycięzców, którzy otrzymają bilety do kina.

(12 października 2017 r., czwartek, godz. 18.00, Kino Helios, Galeria Atrium Biała, Białystok)

(BL)

Szatan kazał tańczyć w Heliosie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się