Motoryzacja, marka motoryzacyjna wziąż rośnie ranking - zdjęcie, fotografia

Hyundai zajął 36. miejsce w ogólnym rankingu marek według raportu Interbrand 2019. Piąty rok z rzędu Hyundai utrzymał się w pierwszej 40-ce najbardziej wartościowych marek i zajął szóste miejsce wśród firm z branży motoryzacyjnej. Firma konsultingowa Interbrand pozytywnie oceniła inwestycje Hyundaia w mobilność przyszłości oraz działania podejmowane w celu wzmocnienia wizerunku marki.

Sprawdź ofertę wyprzedaży w salonie Hyundai Białystok firmy Nord Auto. Teraz super ceny na nowe samochody: www.nordauto.hyundai.pl

Hyundai Motor Company notuje stały wzrost globalnej wartości marki. Według Interbrand wartość marki Hyundai wzrosła z 13,5 mld dolarów w 2018 roku do 14,1 mld w roku 2019.

W 2019 Hyundai odnotował wzrost wartości o 4,6 proc., dzięki czemu zajął 36. miejsce w rankingu Interbrand 2019 najbardziej wartościowych marek na świecie i szóstą lokatę wśród producentów samochodów.

Od pierwszej publikacji raportu Interbrand w 2005 r., marka Hyundai konsekwentnie znajduje się w pierwszej 100-ce rankingu. W ciągu 15 lat firma awansowała aż o 48 pozycji oraz odnotowała wzrost wartości o 10 mld dolarów. Należy także podkreślić, że pomimo trwającego spowolnienia światowej gospodarki, Hyundai utrzymał ponad czteroprocentowe tempo wzrostu wartości i znalazł się w pierwszej 40-ce najbardziej wartościowych marek piąty rok z rzędu.

Inwestycje w wodór i działania w obszarze technologii mobilności przyszłości, w dużej mierze przyczyniły się do wzrostu wartości marki Hyundai. Jasna wizja marki Hyundai społeczeństwa opartego o wodór oraz udane wejście do branży robotyki pokazały, że firma proaktywnie reaguje na zmiany zachodzące w tym zakresie - powiedział Mike Rocha, globalny dyrektor ds. wyceny marki Interbrand.

Hyundai's Fuel Cell Electric Vehicle Vision 2030 to plan firmy Hyundai zakładający dalszą budowę społeczeństwa opartego o wodór oraz produkcję systemów ogniw paliwowych i przyspieszenie innowacji w tym obszarze także poza sektorem transportu samochodowego, z zamiarem stworzenia świata napędzanego czystą energią.

Hyundai Motor Group jest jednym z współprzewodniczących Rady Wodorowej, światowego sojuszu sześćdziesięciu wiodących firm energetycznych, transportowych i przemysłowych, które łączy długofalowa wizja globalnej gospodarki wodorowej. Hyundai angażuje także aktywnie swoje zasoby w obszarze mobilność przyszłości i dywersyfikuje portfolio biznesowe, obejmujące już nie tylko sprzedaż samochodów, ale także robotykę, mikro-mobilność, carsharing, usługi z zakresu łączność i inne. Wszystkie te innowacje odgrywają kluczową rolę w podnoszeniu konkurencyjności marki w różnych sektorach.

Informacji o samochodach marki Hyundai oraz aktualnej ofercie udzielają doradcy z autoryzowanego salonu dealerskiego Hyundai Białystok, prowadzonego przez firmę Nord Auto: www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł partnerski / PW / Foto: Hyundai)

Ta marka motoryzacyjna wziąż rośnie. Jest nowy ranking komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama