Polityka, Tadeusz Truskolaski ostrej krytyce internautów - zdjęcie, fotografia

Ciężko zrozumieć zachowanie prezydenta Białegostoku, który po śmierci byłego ministra środowiska, zamieścił na twitterze, nie pasujący do powagi, w obliczu śmierci, pewien wpis. Nie były to kondolencje, nie były to wyrazy współczucia. Za ten wpis Tadeuszowi Truskolaskiemu oberwało się od internautów.

Prezydent Białegostoku wielokrotnie napominał różne osoby do właściwego zachowania i narzekał na mowę nienawiści w internecie. Podobnie zresztą na takie zachowania reagował jego syn, poseł ubiegający się ponownie o mandat. Po śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, Tadeusz Truskolaski krytykował polityków PiS, mówił, że nie potrafią uszanować zmarłego, kiedy oni jedynie zwracali uwagę, że zbyt wcześnie podejmowana jest decyzja o nadaniu mu pośmiertnie honorowego obywatelstwa naszego miasta. Tym bardziej dziwi wpis, jaki pojawił się na twitterowym profilu Tadeusza Truskolaskiego po śmierci byłego ministra środowiska Jana Szyszko.

Przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku zmarł Prof. Władysław Bartoszewski, bo chciał aby „Prezydent Bronisław Komorowski go pochował” Jakieś analogie?” – tweet o takiej treści pojawił się kilka godzin po śmierci polityka PiS.

Bardzo szybko pojawiły się też komentarze internautów, w tym również i dziennikarzy. Nie szczędzono słów krytyki pod adresem prezydenta Białegostoku za takie słowa po śmierci polityka, która przecież czeka każdego człowieka. Tadeuszowi Truskolaskiemu mocno oberwało się na twitterze, gdzie zdecydowana większość bardzo wyraźnie dała odczuć co sądzi o takim zachowaniu samorządowca z Białegostoku.

Panie Prezydencie, jako Pański wyborca, nie tędy droga” – napisał Michał Borsuk.

Kiedy myślisz ze to już dno a prezydent puka od spodu...” – skomentował Bartosz Kadłubowski.

Wszelkie żarty z czyjejkolwiek śmierci są po prostu OBRZYDLIWE ....” – napisał pod wpisem prezydenta Białegostoku Wojciech Nurzyński.

pisze to człowiek, który tyle opowiadał o hejcie i zaszczuciu Adamowicza. A tutaj żarty ze śmierci Szyszko, retweety Jachiry. Brawo Panie prezydencie” – to słowa internauty o nicku Maciej.

Kto Panu te tweety pisze, bo nie wierzę, że robi to Pan. Czarny humor na trumnie zmarłego rywala politycznego. Lubiłem Pana, a teraz wstydzę się, że jest Pan naszym Prezydentem” – napisał internauta Janusz.

Lista negatywnych komentarzy jest o wiele dłuższa. Nie będziemy jednak jej cytować w całości. Już tyle powinno skłonić do myślenia, także i innych polityków czy zwykłych internautów, że w obliczu czyjejkolwiek śmierci, nie należy pisać byle czego. A już szczególnie jak się pełni wysokie stanowisko publiczne.

Jak się można domyślać, to znaleźli się i tacy, którzy polubili komentarz Tadeusza Truskolaskiego. Większość z „lajkujących” jest oznaczona hasztagiem #SilniRazem, który jest oficjalnym hasztagiem Koalicji Obywatelskiej w tych wyborach. Ocenę takiego zachowania  tak prezydenta Truskolaskiego, jak i internatów z grupy #SilniRazem, zostawiamy czytelnikom.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: bialystok.pl)

Tadeusz Truskolaski w ostrej krytyce internautów komentarze opinie

  • gość 2019-10-16 04:37:48

    Truskolaski!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 08:11:04

    Nie pochwalam niestosownych komentarzy jakiejkolwiek strony po smierci kogokolwiek. To byl bowiem czyjs syn, maz, brat , ojciec , kuzyn , przyjaciel - czlowiek. Ale tez pod rozwage czytelnikow zostawiam inne niestosowne inne tresci wychodzace spod piora oburzonej felietonistki...".Latwiej znalezc zdzblo w czyims oku nizli belke we wlasnym "....

  • Filip - niezalogowany 2019-10-16 09:41:03

    Prof Truskolaski powinien wiedzieć że Bartoszewski nie był profesorem, a tak to tytułuje...żenady cd

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama