20°C pochmurno z przejaśnieniami

Taki Trójząb zdarza się raz na 5 lat

Kiedy: 2018-02-20 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kawiarnia Fama, ul. Legionowa 5

Wiadomości, Trójząb zdarza - zdjęcie, fotografia

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 38. Trójząb Komediowy! Najbliższe wydanie już 20 lutego 2018, o godz. 18:00. Będzie to zresztą jubileuszowe wydanie Trójzębu Kabaretowego, bo kończy on właśnie swój piąty rok.

Na Trójzębie powalczą ze sobą:

– Kabaret Fifa-Rafa (Bełżyce)

– Kabaret Trzecia Strona Medalu (Kraków)

– Marcin Zbigniew Wojciech (Rybnik)

To już 5 lat! Prawie 40 edycji! Ponad 50 podmiotów artystycznych!

- W lutym Trójząb Komediowy obchodzi huczne piąte urodziny i z tej okazji wracamy do korzeni i organizujemy Festiwal Kabaretowy z prawdziwego zdarzenia. Zaprosiliśmy młodych, którzy zawalczą o śmiechy, uznanie i zapiekanki. Trzy kabarety, trzy różne spojrzenia na świat, trzy różne nagrody i cała masa dodatkowych atrakcji. Wszystko poprowadzi znany i lubiany białostocki Kabaret Inaczej. Czego chcieć więcej? Zapraszamy! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

FiFa-RaFa to bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Podczas występów tworzy niepowtarzalny klimat. Słowa „zabawa, rozrywka, śmiech” najlepiej opisują to, co dzieje się podczas jego programu. Prezentuje humor uniwersalny, co oznacza, że każdego rozbawi! W jego skeczach problemy życia codziennego okraszone są nutką absurdu, dzięki czemu rzeczywistość prezentuje się w bardzo krzywym zwierciadle.

Trzecia Strona Medalu – czterech facetów i jedna gitara. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci 51 nagród i wyróżnień! Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu, a warto dodać, że ostatni kabaret rodem z Podkarpacia tworzył jakieś 100 lat temu. Chcieliby być inteligentni, przystojni i zabawni, bo tylko tego im brakuje. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa.

Marcin Zbigniew Wojciech – człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat”. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-uper. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera.

(20 lutego 018 r., wtorek, godz. 18.00, Klub Fama, ul. Legionowa 5. Bilety: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu wydarzenia – w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Taki Trójząb zdarza się raz na 5 lat komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl