Tankował bez płacenia. Został zatrzymany

Motoryzacja, Tankował płacenia Został zatrzymany - zdjęcie, fotografia

Łomżyńscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa. W miniony wtorek, 29 stycznia, mężczyzna „odwiedził” trzy stacje benzynowe w regionie, tankował i odjeżdżał nie płacąc. 31 – letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej ukradł łącznie ponad 175 litrów paliwa. Poszkodowani oszacowali swoje straty na prawie 900 złotych. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W miniony wtorek, 29 stycznia, do dyżurnego łomżyńskiej jednostki wpłynęły aż trzy zgłoszenia dotyczące kradzieży paliwa. Do pierwszej kradzieży doszło na terenie gminy Śniadowo. Kolejne dotyczyło stacji paliw w Piątnicy, a ostatniej kradzieży dokonano na jednej ze stacji w Łomży. We wszystkich zgłoszeniach przewijał się wątek młodego mężczyzny poruszającego się ciemną hondą.

Dzięki intensywnej pracy łomżyńskich kryminalnych, bardzo szybko ustalono podejrzewanego o te czyny mężczyznę. Okazał się nim 31 – letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej, który jeszcze przed weekendem został zatrzymany i doprowadzony do komendy w Łomży.

Mężczyzna łącznie ukradł ponad 175 litrów paliwa. Tankował swój pojazd do „pełna”, następnie zapełniał znajdujące się w bagażniku kanistry. Poszkodowani oszacowali straty łącznie na prawie 900 złotych.

W trakcie przesłuchania 31 – latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Mundurowi ustalili, że w przeszłości mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. 31 – latek za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Tankował bez płacenia. Został zatrzymany komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama