15°C słabe opady deszczu

Tenis stołowy: Dojlidy skończyły wakacje

Sport, Tenis stołowy Dojlidy skończyły wakacje - zdjęcie, fotografia

Mimo, że sezon wakacyjny w pełni tenisiści stołowi wznowili już treningi. Zawodnicy z Dojlid nie tylko przygotowują się do sezonu, ale również zaczęli starty. W portugalskim Guimaraes rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów.

Barw Polski broni na tych zawodach dwoje białostockich zawodników UKS Dojlidy: Kamila Gryko i Przemysław Walaszek. Początek nie był udany, bo Polki w turnieju drużynowym uległy Turcji 0:3 . Kamila Gryko przegrała swój pojedynek 0:3 z Ece Harac.
Ale to nie wszystko: juniorka Dojlid Sandra Kozioł została zaporszona do Zakopanego i Giżycka na dwa zgrupowania kadry narodowej seniorek. Treningi z najlepszymi tenisistkami w Polsce pod okiem trenera reprezentacji Michała Dziubańskiego z pewnością będą dla białostoczanki wielkim doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości.  Natomiast Aleksandra Jarkowska wróciła z obozu kadry juniorek w Drzonkowie.
 
Z urlopu wrócił już też kapitan drużyny Dojlid  z Lotto Superligi - Wang Zeng Yi, który zaczął pracować nad formą na zgrupowaniu kadry w Cetniewie.

Koniec wakacji zapowiada się też dla pozostałych zawodników z Dojlid: duża grupa zawodników klubu wyjedzie 29 lipca na obóz do Zakopanego.
 
PS

(na zdjęciu 18-osobowa reprezentacja Polski przed wylotem na Mistrzostwa Europy)

Tenis stołowy: Dojlidy skończyły wakacje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl