10°C słabe opady deszczu

Tenor Czesław Jakubiec i Mieszko Minkiewicz na Trójzębie Kabaretowym

Kiedy: 2017-11-14 , godzina: 18:00

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 35. Trójząb Komediowy. Jak zwykle ostry, niebezpieczny i... zabawny! Wydarzenie już 14 listopada 2017, godz. 18:00 w klubie Fama.

Wystąpią: Mieszko Minkiewicz w programie "W związku z tym" oraz Czesław Jakubiec Comedy w programie "Muzyka i humor".

Tenor Czesław Jakubiec – śpiewak, meloman i komik podbijający operę. Na scenie kieruje nim pasja, fachowa wiedza, olbrzymia wrażliwość i równie ogromny dystans. Bawi się tym, co robi i dokłada wszelkich starań, by zagwarantować Widzom szczerą radość i chwilę wytchnienia od szarej rzeczywistości.

Swoją sztukę opiera na latach doświadczeń kabaretowych, umiejętnościach aktorskich i perfekcyjnie opanowanym warsztacie operowym. Uwielbia śpiew, a swobodne przeskakiwanie między tenorem, barytonem i sopranem daje mu i odbiorcom znacznie więcej radości. Dlatego też nieustannie eksperymentuje i przekracza wszelkie granice!

Jego pracę najtrafniej charakteryzują trzy charyzmy: ciepło, obecność, siła. Wykorzystuje je, by na Twoich oczach tworzyć wielowymiarowe widowisko, które łączy w sobie to, co najlepsze ze świata muzyki, komedii i teatru, czyli wyśmienitą muzykę, dobrą zabawę, chwilę wzruszenia.

Mieszko Minkiewicz – stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas. Białostocki animator kultury komediowej. Zdobywca wielu nagród na festiwalach komediowych w całej Polsce. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Poza tym można go kojarzyć z kabaretu Inaczej, z grupy ŻBIK, ze sceny stand-upowej w Harym lub jako prowadzącego pubquizy.

W listopadzie mija mała rocznica. Otóż wychodzi na to, że Mieszko szwęda się po ogólnopolskich scenach już 10 lat. Z tej okazji zaprezentuje swój solowy program "W związku z tym". Program podsumowuje osiągnięcia i wiedzę Mieszka zdobyte w tym okresie i opowiada trochę o związkach i trochę o "tym". Zapraszamy i zapewniamy, że Mieszko jest bardzo śmieszny. Ponoć przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu.

(14 listopada 2017 r., wtorek, godz. 18:00, klub Fama, ul. Legionowa 5. Bilety: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu imprezy w kasie kina Forum, kasie CLZ i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Tenor Czesław Jakubiec i Mieszko Minkiewicz na Trójzębie Kabaretowym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się