To będzie pierwsza Podlaska Aukcja Sztuki

Kultura, będzie pierwsza Podlaska Aukcja Sztuki - zdjęcie, fotografia
LIS 21
Galeria Marchand, przy ul. Kilińskiego 12 w Białymstoku godz: 18:00

Informujemy i w imieniu organizatora jednocześnie zapraszamy na pierwszą Podlaską Aukcję Sztuki. Odbędzie się ona w czwartek, 5 grudnia 2019 r., w restauracji Kawelin, przy ul. Legionowej 10 w Białymstoku. Będzie to doskonała okazja do nabycia obrazów uznanych podlaskich malarzy.

Podlaska Aukcja Sztuki to z pewnością niecodzienne wydarzenie w naszym mieście, ale także i w regionie. Odbędzie się bowiem po raz pierwszy. I od razu na dość sporą skalę. Wszystko za sprawą eksponatów, które będzie można nabyć podczas aukcji w Restauracji Kawelin.

Wszystkie prace zostały wyselekcjonowane przez Podlaski Dom Aukcyjny w taki sposób, by zaprezentować jak najszerszy przekrój najnowszych trendów w podlaskim malarstwie współczesnym. Udział w aukcji jest otwarty i bezpłatny, a licytacja rozpocznie się już od 500 zł.

- To zamierzony efekt, by zachęcić do uczestnictwa w aukcji nie tylko profesjonalistów i znawców sztuki. Dzięki temu każdy ma szansę poczuć impuls i wziąć udział w wyjątkowej imprezie artystycznej – przekazał Janusz Żabiuk z Podlaskiego Domu Aukcyjnego.

Duże zainteresowanie wśród kolekcjonerów i miłośników sztuki najnowszej z pewnością wywołają obrazy autorstwa: Krzysztofa Koniczka, Grzegorza Radziewicza, Marka Chomczyka, Aleksandra Grzybka, Michała Janczuka, Iwony Ostrowskiej, Lesława Pilcickiego, Joanny Czajkowskiej, Stanisława Sierko, Alicji Szkil, Adama Ślefarskiego, Zbigniewa Waszczeniuka, i innych twórców, którzy zdobyli już uznanie w podlaskim środowisku artystycznym.

Ale uwaga! Eksponaty przed aukcją i kupnem będą dostępne na specjalnej wystawie. Co oznacza, że można będzie je obejrzeć, dowiedzieć się więcej na temat dzieł. W dniach 21 listopada – 4 grudnia 2019 r. dzieła można oglądać w Galerii Marchand, przy ul. Kilińskiego 12 w Białymstoku. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy czwartek, 21 listopada o godz. 18.00.

(BL)

To będzie pierwsza Podlaska Aukcja Sztuki komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama