To Jagiellonia będzie podejmowała kibiców na Stadionie Narodowym

Piłka nożna, Jagiellonia będzie podejmowała kibiców Stadionie Narodowym - zdjęcie, fotografia
MAJ 02
Stadion Narodowy godz: 16:00

Już za nieco ponad tydzień odbędzie się finałowy mecz Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jednak od minionego czwartku, 18 kwietnia, wiadomo już, że gospodarzem tego spotkania będzie Jagiellonia Białystok, która zmierzy się z drużyną Lechii Gdańsk.

Z nieukrywaną radością na twitterze Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok poinformowała, że to Jagiellonia Białystok będzie gospodarzem spotkania finałowego meczu o Puchar Polski w dniu 2 maja. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie, w którym Jagiellonia Białystok zmierzy się o to ważne trofeum z Lechią Gdańsk.

Rola gospodarza meczu Pucharu Polski oznacza, że to Jagiellonia wybierze stroje, będzie miała dostęp do ławki rezerwowych oraz szatni. W innych okolicznościach z szatni tych korzystają piłkarze reprezentacji Polski. Dodamy w tym miejscu, że choć jeszcze nie ma tu stuprocentowej pewności, to naszych piłkarzy najprawdopodobniej zobaczymy w klasycznych żółto – czerwonych strojach.

O tej sytuacji, że to Jagiellonia Białystok będzie gospodarzem finałowego meczu Pucharu Polski, zadecydowało losowanie, jakie odbyło się na Stadionie Narodowym w miniony czwartek, 18 kwietnia.

Jagiellonia Białystok, jako formalny gospodarz meczu finałowego, będzie miała pierwszeństwo wyboru strojów, tj. zagrania w swoim pierwszym komplecie, a także otrzyma szatnię oraz ławkę rezerwowych reprezentacji Polski, która na co dzień gra na PGE Narodowym. Dodatkowo na wszelkich materiałach promocyjnych, dotyczących finału Totolotek Pucharu Polski, gospodarz zawsze jest umieszczany na pierwszym miejscu” – czytamy na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej – Łączy Nas Piłka.

Bilety na mecz rozeszły się niczym świeże bułeczki. Kibice, kiedy tylko już było wiadomo, że Jagiellonia zagra w finale Pucharu Polski, natychmiast rzucili się po zakup biletów. W kilka dni rozeszły się prawie wszystkie, jakie przysługiwały fanom żółto – czerwonych. Wiadomo również, że z Białegostoku do Warszawy na mecz wyjadą cztery pociągi specjalne z kibicami, a bilety na mecz i w tym przypadku szybko rozeszły się w zasadzie co do ostatniego.

Finałowy mecz Pucharu Polski pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechią Gdańsk na Stadionie Narodowym odbędzie się w czwartek, 2 maja, o godz. 16.00.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BL)

To Jagiellonia będzie podejmowała kibiców na Stadionie Narodowym komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama