Wiadomości, jutro Rodzinka ujęciami Białegostoku Supraśla - zdjęcie, fotografia

Boscy w Białymstoku! I Boscy w Supraślu! Już w najbliższą niedzielę zobaczymy na antenie Telewizji Polskiej „podlaski” odcinek Rodzinki.pl. Zdjęcia do tego serialowego odcinka były bowiem kręcone w naszym regionie dosłownie kilka miesięcy temu.

Rodzinka.pl to jeden z najpopularniejszych obecnie seriali telewizyjnych w naszym kraju. We wrześniu tego roku jeden z odcinków był realizowany na białostockim Rynku Kościuszki. Zdjęcia kręcono także i w sąsiednim Supraślu. Natomiast już w najbliższą niedzielę, 10 listopada, o godzinie 16.24 ten właśnie „podlaski: odcinek zostanie wyemitowany na antenie TVP2.

„Podlaski” odcinek powstał z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w ramach promocji regionu. Zresztą na planie filmowym pojawił się marszałek województwa Artur Kosicki, który rozmawiał z serialowymi bohaterami, jak też i twórcami filmowymi.

Rodzinka.pl opowiada o Boskich, pięcioosobowej rodzinie mieszkającej w Warszawie. Panią domu jest Natalia (Małgorzata Kożuchowska), szefowa wydawnictwa pism kobiecych. Jej mężem jest Ludwik (Tomasz Karolak), architekt. Razem wychowują trójkę dzieci: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski).

O tym, jak powstawał „podlaski” odcinek Rodzinki.pl pisaliśmy na naszych łamach na początku września tego roku. Zainteresowanych odsyłamy do tego artykułu, jak również do fotogalerii zdjęć.

(Źródło i foto: wrotapodlasia.pl/ Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska)

To już jutro. Rodzinka.pl z ujęciami z Białegostoku i Supraśla komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama