10°C rozproszone chmury

To już ostatnie egzemplarze tego legendarnego i niezwykle popularnego auta [ZDJĘCIA]

Za kilka miesięcy w sprzedaży pojawi się nowa generacja Volvo XC60. Tymczasem w białostockim autoryzowanym salonie dealerskim szwedzkiej marki - należącym do firmy Nord Auto - w sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie sztuki obecnego modelu. To bardzo popularne auto, które jest absolutnym hitem na polskim rynku w swojej klasie. Ten przedstawiciel segmentu SUV, którego prezentujemy na zdjęciach, wyróżnia się nie tylko świetnym wyglądem, ale przede wszystkim jakością, niezawodnością i niezwykle wysokim poziomem bezpieczeństwa. Teraz można go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, ale warto się pospieszyć.

Niewiele zostało już samochodów Volvo XC60 w ofercie. Wkrótce pojawi się jego nowa generacja, która miała już swoją światową i polską premierę. Póki co jednak każdy, kto zastanawia się nad zakupem prestiżowego, komfortowego i dającego dużo przyjemności z jazdy auta, powinien rozważyć wybór dotychczasowego modelu XC60. Tym bardziej, że kusi on ceną.

W mieszczącym się w Białymstoku salonie Volvo Nord Auto na przykład za wersję Milled Aluminium D3 DRIVE-E 150 KM z manualną, sześciobiegową skrzynią, zapłacimy niespełna 120 tys. zł. Wszystko dzięki specjalnie przygotowanej ofercie w związku z ostatnimi egzemplarzami w sprzedaży. Tylko w opisywanym modelu nabywca może liczyć - między innymi - na pakiet Winter (podgrzewana przednia szyba, siedzenia przednie, dysze spryskiwaczy), system zabezpieczeń przed skutkami uderzeń bocznych, układ wspomagania nagłego hamowania, system ostrzegający innych użytkowników drogi o gwałtownym hamowaniu, układ antypoślizgowy i stabilizacji przechyłu, ABS z elektronicznym układem rozdziału sił hamowania.

To oczywiście tylko niewielka część tego, co oferuje Volvo XC60 w zakresie systemów bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o komfort, to otrzymujemy choćby system poprawy jakosci powietrza w kabinie, antyalergiczny filtr recyrkulacji powietrza, dwustrefową klimatyzację automatyczną, system szybkiego ogrzewania wnętrza i wiele innych. Warte uwagi są również takie elementy, jak czujnik deszczu, światła do jazdy dziennej LED, tempomat, układ wstrzymywania pracy silnika start/stop czy zawieszenie Dynamic.

Należy przy tym wspomnieć jeszcze o jednym. Volvo XC60 oferuje technologię City Safety. Jak działa? W przypadku gdy samochód jadący z przodu nagle zahamuje, a City Safety wyczuje, że kolizja jest prawdopodobna, układ przyhamuje, tak by kierowca mógł uniknąć wypadku hamując lub skręcając w innym kierunku. Jeśli jednak system wyczuje, że kolizja jest wysoce prawdopodobna, samochód automatycznie zahamuje, oczywiście przy określonych prędkościach. System - co jasne - jest znacznie bardziej rozbudowany. Pełnych informacji z pewnością udzielą doradcy z salonu Volvo Nord Auto.

Pozostający jeszcze w sprzedaży Volvo XC60 był prawdziwym hitem. Przez dziewięć lat sprzedało się niemal milion tych aut, tym samym model stał się liderem sprzedaży samochodów segmentu premium w Europie. To auto stało się synonimem jakości, użyteczności i bezpieczeństwa. Dziś sprzedaż modelu XC60 stanowi około 30 procent globalnej sprzedaży szwedzkiej marki. To prawdziwy bestseller, bezdyskusyjnie.

Więcej informacji można uzyskać w salonie Nord Auto:
Aleja Jana Pawła II 89
Białystok
tel. 85 651 44 36
www.nordauto-bialystok.volvocars-partner.pl

(PW / Artykuł sponsorowany / Foto: Volvo)

Miejsce zdarzenia mapa Białystok


To już ostatnie egzemplarze tego legendarnego i niezwykle popularnego auta [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl