Torba z rysunkiem Mleczki za paragon

Wiadomości, Torba rysunkiem Mleczki paragon - zdjęcie, fotografia
WRZ 20
Centra Handlowe Auchan w Białymstoku godz: 14:00

Modne, ekologiczne torby na zakupy z rysunkami i tekstami autorstwa znanego satyryka Andrzeja Mleczki będzie można wygrać w konkursie organizowanym przez Centra Handlowe Auchan. Od 20 września klienci centrów będą mogli wymieniać paragony na nagrody.

Od 20 września goście Centrum Handlowego Auchan Hetmańska i Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna mogą wziąć udział w zabawie pod hasłem „Zakupy z uśmiechem”. Na klientów, którzy zrobią zakupy w sklepach galerii za min. 150 zł, czekać będą modne torby na zakupy z autorskimi grafikami Andrzeja Mleczki.

Andrzej Mleczko to znany polski rysownik, satyryk i scenograf. Jest autorem ponad 20 tysięcy rysunków i ilustracji opublikowanych w kilkudziesięciu pismach i magazynach. Dotychczas zbiory jego prac ukazały się w ponad 50 książkach i albumach. Sygnowane przez autora torby, które czekać będą na klientów naszego centrum, zawierają cztery różne zabawne teksty lub rysunki do wyboru.

Aby odebrać oryginalną torbę, należy zrobić zakupy sklepach galerii na łączną kwotę minimum 150 zł (paragony z hipermarketu Auchan nie biorą udziału w zabawie) i przedstawić paragony w punkcie obsługi promocji w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska lub Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna. Paragony z obu Centrów można łączyć. Akcja potrwa od 20 września do 5 października, ale warto się spieszyć! Każdego dnia torby są wydawane do wyczerpania zapasów!

Akcja odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Punkty obsługi promocji będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00, a w soboty oraz w niedzielę handlową 29 września od 10.00 do 19.00.

(BL/ Foto: ASM)

Torba z rysunkiem Mleczki za paragon komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama