Triathlon Bagienny odbędzie się w lipcu. Zapisy już trwają

Sport, Triathlon Bagienny odbędzie lipcu Zapisy trwają - zdjęcie, fotografia
LIP 28
Plaża w Uhowie godz: 13:00

Ruszyły zapisy na X Narwiański Triathlon Bagienny. To nietuzinkowa sportowa impreza plenerowa, która odbędzie się po raz dziesiąty w Uhowie, pod koniec lipca tego roku. Miłośnicy zmagań nie powinni tracić czasu z zapisami, bo miejsc z każdym dniem jest coraz mniej.

Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach informuje, że można już zapisywać się na X Narwiański Triathlon Bagienny 2019, który odbędzie się 28 lipca na zmodernizowanej Plaży Miejskiej w Uhowie. Plaża przeszła niedawno gruntowny remont i w tej chwili jest nowoczesnym, funkcjonalnym i bezpiecznym obiektem sportowym.

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy [email protected]. Zaś w samym zgłoszeniu należy przysłać:

- imię i nazwisko zawodnika

- datę urodzenia

- reprezentowany klub lub miejscowość

- numer telefonu do kontaktu

Opłata wpisowa za udział w zawodach wynosi 40 zł. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 19 lipca lub do wyczerpania miejsc. O udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! – liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji odnośnie Triathlonu Bagiennego można uzyskać pod numerem telefonu 85 715 24 75. Szczegóły na stronie www.okf.lapy.pl.

(Źródło i foto: UM w Łapach/ oprac. Cezarion)

Triathlon Bagienny odbędzie się w lipcu. Zapisy już trwają komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama