10°C słabe opady deszczu

Trwa konkurs na patriotyczną dekorację

Kiedy: 2017-11-15 , godzina: 00:00

Styl życia, konkurs patriotyczną dekorację - zdjęcie, fotografia

Z okazji narodowego Święta Niepodległości zachęcamy mieszkańców do włączenia się do konkursu organizowanego przez Miasto Białystok i w związku z tym do dekorowania domów w biało-czerwone barwy. Białostoczanie, którzy wywieszą flagi, mają szansę na otrzymanie upominku. Miejski konkurs trwa do 15 listopada.

Konkurs „Flagi” związany jest z obchodami 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Skierowany jest do mieszkańców Białegostoku.

Celem miejskiego konkursu jest promowanie postaw patriotycznych wśród białostoczan i zachęcanie do wywieszania biało-czerwonych flag z okazji Święta Niepodległości – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński. – Zapraszam do wspólnego świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i do udziału w konkursie – dodał.

Zdjęcie przedstawiające miejsce udekorowane biało-czerwoną flagą powinno zostać wykonane w Białymstoku. Może to być np. dom, okno, balkon, taras czy też samochód. Fotografie, na których jest widoczna polska flaga, należy nadsyłać do 15 listopada, czyli do najbliższej środy (do północy) na adres: konkurs(at)um.bialystok.pl (temat: Biało-czerwona). Przesłane fotografie zostaną opublikowane na Facebooku – Wschodzący Białystok.

Jeden uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie. Do zgłoszenia należy również dołączyć swoje imię i nazwisko. W konkursie przewidziano 100 upominków (niespodzianek). Trafią one do stu pierwszych osób, które prześlą fotografie. Laureaci otrzymają wiadomości o wygranej i sposobie odbioru upominku do 17 listopada. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie. Regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Miasta Białystok, bialystok.pl.

W ostatnich dniach biało-czerwone flagi trafiły do części białostoczan, m.in. osób mieszkających na osiedlu Bacieczki, białostockich taksówkarzy, przedszkolaków. Mieszkańcom wręczali je: prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski oraz jego zastępcy: Rafał Rudnicki i Przemysław Tuchliński.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)

Trwa konkurs na patriotyczną dekorację komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl