14°C bezchmurnie

Trwają licytacje WOŚP-owe. Do kupienia jest unikatowa gra Monopoly

Już 14 stycznia 2018 r. odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ten charytatywny cel firma Winning Moves przekazała wyjątkową grę z edycji Monopoly Queen. Gra sygnowana jest autografem Briana Maya – gitarzysty i współzałożyciela tego legendarnego zespołu. Każdy może wziąć udział w licytacji unikatowej planszówki i powalczyć o wygraną, pomagając w ten sposób najmłodszym!

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy na tak wspaniały cel, jakim jest pomoc w ramach WOŚP przeznaczyć grę, która dzięki złożonemu na niej autografowi Briana Maya jest zarówno fantastyczną gratką dla fanów grupy Queen, jak i dla wszystkich graczy planszówek Monopoly – powiedziała Katarzyna Sikorska, przedstawicielka Winning Moves.

Brian May to brytyjski gitarzysta i wokalista rockowy, współzałożyciel zespołu Queen, z wykształcenia doktor astronomii. May jest autorem wielu przebojów tej grupy, m.in.: „We Will Rock You”, „Who Wants to Live Forever”, „Too Much Love Will Kill You”, czy hitu „The Show Must Go On”. W 2011 roku został sklasyfikowany na 26. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów magazynu Rolling Stone.

Brian May aktywnie uczestniczył w powstawaniu gry Monopoly Queen. Grając w tę planszówkę można zapoznać się z niesamowitą historią kultowej grupy, poczynając od ich pierwszego występu w Imperial College w 1970 roku, aż po ostatni koncert z Freddiem Mercurym w Knebworth Park w 1986 roku. Podróżując po świecie z zespołem, kupuje się lokalizacje koncertów i single, buduje elementy sceny, by stworzyć kompletną estradę i zbiera czynsz. Szanse na wygraną można zwiększyć dzięki pomocy kart: A kind of Magic oraz Lap of the Gods, krążąc po planszy jednym z unikatowych, kolekcjonerskich pionków Queen.

Tę unikatową wersję gry Monopoly można wylicytować. Zwłaszcza fani zespołu Queen nie powinni jej przegapić. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy pod ten link.

(BL)


Trwają licytacje WOŚP-owe. Do kupienia jest unikatowa gra Monopoly komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się