20°C umiarkowane opady deszczu

Tu poćwiczysz całą dobę. W Białymstoku otwiera się klub CityFit

Kiedy: 2017-10-13 , godzina: 00:00

Już o północy z 13 na 14 października nastąpi otwarcie pierwszego w Białymstoku klubu fitness polskiej sieci CityFit. Zlokalizowany w Galerii Zielone Wzgórze klub wyróżnia się nowoczesnym sprzętem, dostępnością 24h/dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów. Z ofertą klubu można zapoznać się podczas rozpoczynających się w sobotę (7.10) Dni Otwartych.

Klub znajduje się w Galerii Zielone Wzgórze (ul. Wrocławska 20). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. We wnętrzu o powierzchni 1700 mkw. znajdzie się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 10 ergonomicznych stref, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście będzie możliwe na skan wybranych punktów na mapie palca. Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness.

Klub można poznać podczas dni otwartych. Od 7 do 13 października w godzinach 12.00 – 20.00 białostocki CityFit jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy mogą obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z trenerami oraz zapisać na preferencyjnych warunkach.

W ofercie przedsprzedażowej (tylko do otwarcia!) CityFit Białystok Zielone Wzgórza proponuje 2 rodzaje karnetów:

- Open bez umowy długoterminowej – 69,95 zł/m-c, 0 zł wpisowego. Gwarancja niezmienności ceny przez cały czas uczęszczania do klubu.

- Open 12-miesięczny – 59,95 zł/m-c, 0 zł wpisowego. Gwarantowany upominek od sieci oraz szansa wygrania Toyoty Aygo.

- Niezależnie od tego czy ćwiczą Państwo regularnie, mieliście dłuższą przerwę czy też będzie to Wasza pierwsza przygoda z fitnessem, gorąco zapraszam do CityFit. Gwarantujemy świetny trening na naprawdę konkurencyjnych warunkach. Nasza sieć słynie też z doskonałej atmosfery i również w Białymstoku zadbamy o to, aby klub stał się miejscem, do którego będą Państwo przychodzić z przyjemnością – mówi Marzena Hajduczyk, manager klubu.

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: http://bialystok.cityfit.pl/

Lokalizacja: Białystok, Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20

Oficjalne otwarcie klubu: o północy 13/14 października 2017

Bezpłatne dni otwarte: 7-13 października w godzinach 12.00 – 20-00

Więcej informacji: www.cityfit.pl

(BL)

Tu poćwiczysz całą dobę. W Białymstoku otwiera się klub CityFit komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl