7°C całkowite zachmurzenie

Two Timer na jesiennym koncercie w Famie. Jest też konkurs

Kiedy: 2018-10-30 , godzina: 18:30 | Gdzie: Klub Fama, ul. Legionowa 5

Kultura, Timer jesiennym koncercie Famie konkurs - zdjęcie, fotografia

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w drugiej edycji testu o Jesieni z Bluesem oraz na koncert w ramach cyklu Blues Fama! Koncert ten odbędzie się 30 października 2018 r. w klubie Fama, ul. Legionowa 5.

Two Timer. Zespół gra brudnego, elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60. i 70. brzmienia. Od blisko 10 lat koncertuje w klubach i na festiwalach całego świata, m.in. na International Blues Challenge Memphis (USA), International Jazz Festival Montreal (CAN), Le Buis Blues (FRA), Rawa Blues, Suwałki Blues Festival, Jimiway Blues Festival, Gdynia Blues Festival, Harmonica Bridge Festival w Toruniu, Blues am Rand (DE), Muddylives Festival (DE) i inne.

Zespół dwukrotnie reprezentował Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA w 2014 oraz 2016 roku, w którym zakwalifikował się do półfinału tego największego wydarzenia bluesowego na świecie. Wiosną 2018 roku wydał album „The Big Easy”.

Dyskografia: EP „Here it comes” (2010), LP „Two Timer” (2014), LP „TBABTG” (2016), LP „The Big Easy” (2018)

Test o Jesieni z Bluesem

Interesujesz się bluesem? Uczestniczysz w Jesieni z Bluesem od samego początku, a może jesteś fanem dopiero od niedawna? Wiesz wszystko lub prawie wszystko o festiwalu? Sprawdź swoją wiedzę o Jesieni, weź udział w naszym teście! Na Laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Jeżeli się wahasz i martwisz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, uspokajamy: na pewno sobie poradzisz, bo nasz test to przede wszystkim dobra zabawa i nauka!

Pytania do testu opracował Robert Trusiak – wielki fan bluesa, który od wielu lat gromadzi informacje na temat białostockiego środowiska bluesowego, autor „Małego leksykonu białostockiego bluesa”.

Zgłoszenie:

osobiście do dnia 22 października 2018 roku do godz. 16:00 w siedzibie Białostockiego Ośrodka Kultury (ul. Legionowa 5, pokój nr 6)

mailowo do dnia 23 października 2018 roku na adres [email protected] z dopiskiem „Test o JzB”

Osoby, które zgłoszą się w terminie, otrzymają bezpłatne zaproszenie na koncert zespołu Two Timer w ramach Blues Famy!

Regulamin i oświadczenie uczestnika do pobrania na stronie: http://bok.bialystok.pl/wydarzenia/wydarzenie/34-pytania-na-34-jesien-z-bluesem/

30 października 2018 r., wtorek, klub Fama, ul. Legionowa 5, godz. 18.30 - Test "34 pytania na 34. Jesień z Bluesem" (wstęp wolny, zapisy), godz. 20.00 - koncert zespołu Two Timer (bilety: 20 zł/przedsprzedaż, 25 zł/w dniu koncertu - w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)


Two Timer na jesiennym koncercie w Famie. Jest też konkurs komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl