Tylko w lipcu ponad 17 milionów e-turystów

Wiadomości, Tylko lipcu ponad milionów turystów - zdjęcie, fotografia

W lipcu z internetu korzystało 27,9 mln Polaków (13,9 mln kobiet oraz 14 mln mężczyzn). Najbardziej aktywny pod względem liczby internautów był poniedziałek 1 lipca (24,4 mln osób). Ponad 62% Internautów planuje urlopy wykorzystując strony o tematyce turystycznej. W lipcu 17,4 mln użytkowników odwiedziło strony WWW o tematyce turystycznej.

Poniżej prezentujemy najnowsze wyniki badania Gemius/PBI dla kategorii turystyka. Dotyczą one aktywności internautów w lipcu 2019 roku.

Na czele zestawienia w kategorii Turystyka znajduje się Grupa Wirtualna Polska / Turystyka, w skład której wchodzi również portal Nocowanie.pl. Cała grupa odnotowała w lipcu tego roku ponad 7 milionów użytkowników i 122 miliony odsłon.

Liderem w grupie WP jest Nocowanie.pl. Statystyki pokazują również, że strona po raz kolejny znalazła się w czołówce portali turystycznych.

W lipcu 2019 liczba realnych użytkowników wyniosła ponad 3 miliony (a dokładnie 3 414 642), co pozwoliło portalowi zostawić daleko w tyle polską konkurencję. W lipcu 2019 użytkownicy dokonali ponad 45 milionów odsłon (45 019 083).

Badanie potwierdza również, że Internet jest bezsprzecznie głównym źródłem informacji na temat planowanego urlopu w przypadku rezerwacji miejsca noclegowego.

Przedstawione dane dotyczą badania Megapanel PBI/Gemius z lipca 2019.

(Źródło: https://www.nocowanie.pl/ponad-17-milionow-e-turystow-w-lipcu-2019---wyniki-pbi-gemius.html/ oprac. M. Siewak/ Foto: pixabay.com/ ephesus)

Tylko w lipcu ponad 17 milionów e-turystów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama