Tym razem to policjanci uratowali z pożaru mężczyznę i jego psa

Wiadomości, razem policjanci uratowali pożaru mężczyznę - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru, skąd ewakuowali mężczyznę i jego psa. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na jednym z białostockich osiedli. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy, nie doszło do tragedii.

W minioną niedzielę, 20 października, po południu, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie o płonącym drewnianym domu na jednym z białostockich osiedli. Dlatego na miejscu już po chwili znaleźli się funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z białostockiej komendy Policji.

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że w domu, w którym jako pierwszy pojawił się ogień, wszyscy mieszkańcy sami zdołali się ewakuować. Niestety pożar przeniósł się również na budynek w bezpośrednim sąsiedztwie. Dodatkowo policjanci uzyskali informację, że w środku znajduje się człowiek.

Funkcjonariusze natychmiast weszli do budynku w celu uratowania mężczyzny. W domu panowało już duże zadymienie, mimo tego policjanci zaczęli sprawdzać każde pomieszczenie. Na pierwszym piętrze w jednym z pokoi zamknięty był pies, którego – jak się później okazało – policjanci uratowali jako pierwszego, wypuszczając go na zewnątrz. Z kolei w innym pomieszczeniu znajdował się mężczyzna, którego policjanci natychmiast wynieśli  z płonącego budynku.

Mężczyzna szybko po wyniesieniu go z płonącego budynku został przekazany załodze karetki pogotowia. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy, nie doszło do tragedii.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Tym razem to policjanci uratowali z pożaru mężczyznę i jego psa komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama