14°C bezchmurnie

UKS Dojlidy wyznaczył sobie postanowienia noworoczne

Sport, Dojlidy wyznaczył sobie postanowienia noworoczne - zdjęcie, fotografia

Niedawno na stronie internetowej UKS Dojlidy ukazało się podsumowanie minionego roku. Zobaczmy zatem co tenisistów czeka w nowym 2018 roku.

✅walka o utrzymanie w LOTTO Superliga

✅walka o czołowe lokaty w 1 lidze kobiet

✅organizacja turnieju Grand Prix Polski Młodzików

✅starty w turniejach Grand Prix Województwa

✅starty w turniejach Grand Prix Polski

✅udział w Mistrzostwach Województwa

✅walka o medale na Mistrzostwach Polski

✅starty w międzynarodowych zawodach z cyklu ITTF

Walka w rozgrywkach ligowych, a także indywidualne starty na arenach regionalnych, krajowych i międzynarodowych – to wszystko czeka reprezentantów naszego klubu w pierwszym półroczu 2018 roku. Emocji nie zabraknie.

Już styczeń i luty będą bardzo ciekawe. Zawodników Dojlid Wschodzący Białystok czeka ciężka walka o utrzymanie się w Lotto Superlidze. Wierzymy, że nasza drużyna szybko opuści ostatnie miejsce i rozpocznie marsz w górę tabeli. Pierwszy mecz rozegramy we wtorek - 23 stycznia, kiedy w naszej hali gościć będzie Palmiarnia Zielona Góra. Już dziś zapraszamy na to spotkanie i zachęcamy do dopingu, który bardzo się przyda. Tydzień później Wandżi i jego koledzy zagrają w Jarosławiu z Kolping Frac, a 1 lutego (czwartek) podejmą Morliny Ostróda. 20 lutego dojdzie do meczu Dojlidy - Spójnia Warszawa, a 23 lutego pojedziemy do Bydgoszczy na mecz z Zooleszcz Gwiazdą.

- To będzie bardzo ważny miesiąc dla naszego zespołu. Po tych pięciu meczach wiele powinno się wyjaśnić – mówi menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Jeszcze wcześniej do gry wróci żeńska drużyna, występująca w 1. lidze. W rundzie rewanżowej nasze tenisistki większość spotkań rozegrają u siebie i będzie sporo okazji, by je dopingować. W pierwszym tegorocznym meczu Dojlidy podejmą Noteć Inowrocław (sobota – 13 stycznia). Tydzień później zmierzymy się u siebie z GLKS-em II Nadarzyn. 3 lutego dojdzie w naszej hali do derbowgo starcia z AZS-em PWSIP Łomża. 9 lutego podejmiemy Chrobrego Międzyzdroje, a dzień później – Stellę Gniezno.

- Dziewczyny w pierwszej rundzie grały znakomicie i utrzymanie się jest w zasadzie przesądzone. Nie wywieramy na nie żadnej presji, ale jestem przekonany, że ambitnie podejdą do kolejnych spotkań. Są waleczne i głodne zwycięstw, a ich spotkania warto oglądać – zaznacza Piotr Anchim.

Indywidualne starty rozpoczną się już podczas najbliższego weekendu. W sobotę w turnieju z cyklu Grand Prix Województwa rywalizować będą żaki i żaczki , a dzień później – seniorzy i seniorki. Od 24 do 28 stycznia Łomża będzie gospodarzem zawodów z cyklu Grand Prix Polski Seniorów. Z pewnością nasz klub będzie tam licznie reprezentowany.

Wielki turniej o zasięgu ogólnopolskim będzie miał też mieście w naszym mieście. Kibice w Białymstoku będą mogli od 16 do 18 lutego obserwować rozgrywki z cyklu Grand Prix Polski Młodzików, którego nasz klub będzie organizatorem. W tym samym terminie w Jarosławiu o medale mistrzostw Polski powalczą nasi młodzieżowcy. Reprezentantów Dojlid nie zabraknie także na zawodach międzynarodowych.

Będzie się zatem wiele działo i zachęcamy do kibicowania i śledzenia osiągnięć naszych zawodników w meczach ligowych i startach indywidulanych. A wszystkim sympatykom Dojlid i tenisa stołowego życzymy wszystkiego dobrego w nowym 2018 roku.

(Źródło i foto: UKS Dojlidy)


UKS Dojlidy wyznaczył sobie postanowienia noworoczne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl