19°C słabe opady deszczu

Urząd Miejski przyjmie w poniedziałek interesantów

Kiedy: 2017-08-14 , godzina: 08:00

Wiadomości, Urząd Miejski przyjmie poniedziałek interesantów - zdjęcie, fotografia

Zbliża się kolejny długi weekend. Może się zdarzyć, że mieszkańcy – korzystając z wolnego czasu – będą chcieli załatwić jakąś sprawę w Urzędzie Miejskim w Białymstoku. W poniedziałek, 14 sierpnia, urząd będzie otwarty.

Jeszcze w piątek przed południem część mieszkańców naszego miasta postanowiła skorzystać z trwających wakacji i wyjechała całymi rodzinami poza miasto. Inni wyjechali w sobotę rano. Nawet ci, którzy już urlopu nie mają, korzystają z możliwości, jakie daje im długi weekend. W najbliższy wtorek przypada święto i w związku z tym dzień wolny od pracy. Dlatego też część osób biorąc tylko jeden dzień wolnego (poniedziałek, 14 sierpnia) może sobie wydłużyć weekend o kolejne dwa dni.

Z takich możliwości korzystają także urzędnicy. W niektórych instytucjach publicznych najbliższy poniedziałek będzie nawet dniem wolnym od pracy. Odpracują go w innym terminie. Ale z uwagi na to, że część urzędów tego dnia interesantów nie przyjmie, warto zobaczyć, które na pewno będą otwarte. I jednym z nich na pewno będzie Urząd Miejski w Białymstoku. Tam załatwimy sprawy urzędowe. Będzie on czynny tak jak w zwykły dzień roboczy.

- Wszystkie departamenty Urzędu Miejskiego w Białymstoku będę czynne w poniedziałek (14 sierpnia) w godz. 8.00–17.00. Urząd będzie nieczynny w dzień ustawowo wolny od pracy – wtorek (15 sierpnia) – w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – czytamy na stronie internetowej Miasta Białystok.

Podobnie będą czynne także inne urzędy podległe prezydentowi Białegostoku. Między innymi klientów przyjmie Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, który zaczął od 1 sierpnia przyjmować wnioski na świadczenia rodzinne i świadczenia wychowawcze. Czynny będzie również Zarząd Mienia Komunalnego, więc tam również można skorzystać z pomocy urzędników w dniu 14 sierpnia.

Jeśli ktoś zostaje w mieście i ma potrzebę wizyty w urzędzie, to niech tego nie przekłada na inny termin. Tego dnia tłoku, ani kolejek raczej być nie powinno.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska)


Urząd Miejski przyjmie w poniedziałek interesantów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl