11°C pochmurno z przejaśnieniami

Utrudnienia w drodze do Wasilkowa

Wiadomości, Utrudnienia drodze Wasilkowa - zdjęcie, fotografia

Kierowców jadących w stronę Wasilkowa informujemy, że napotkają na utrudnienia drogowe i to już na wyjeździe z Białegostoku. Od kilku dni trwają tam prace drogowe, które wymagają większej uwagi za kierownicą. Roboty prowadzone są tuż przy blokowisku w Dolinie Cisów.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od wykonawcy inwestycji utrudnienia w ruchu przy osiedlu Dolina Cisów w Wasilkowie (na odcinku od granicy z Białymstokiem do ulicy Nadawki) potrwają do wtorku (17 kwietnia). Od dziś, czyli od poniedziałku, będzie obowiązywać ręczne sterowanie ruchem.

Zgodnie z umową wykonawca zakończy prace do 1 czerwca. Do tego czasu mogą pojawiać się drobne utrudnienia związane m.in. z oznakowaniem poziomym remontowanego odcinka.

Modernizacja ul. ks. Wacława Rabczyńskiego

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu również na odcinku od ul. Zajęczej w Wasilkowie (przy Cmentarzu) do Świętej Wody w związku z rozpoczęciem modernizacji ul. Rabczyńskiego. We wtorek (17 kwietnia) nastąpi przekazanie placu budowy wykonawcy, po czym na stronie internetowej gminy Wasilków i Facebooku pojawi się informacja o harmonogramie prac. Planowany czas zakończenia inwestycji – 10 lipca bieżącego roku.

Wasilków otrzymał na realizację tej inwestycji blisko 1,2 mln. zł. dofinansowania z Programu Rozwoju Dróg Lokalnych. Urząd Miejski w Wasilkowie przeprasza mieszkańców i przyjezdnych za wszystkie utrudnienia drogowe.

(Źródło: wasilkow.pl/ oprac. ASM/ Foto: mapy Google)

Utrudnienia w drodze do Wasilkowa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl