Motoryzacja, Używane Volvo gwarancją Gdzie można kupić - zdjęcie, fotografia

Volvo to marka premium, słynąca z jakości i - przede wszystkim - samochodów wyróżniających się pod względem bezpieczeństwa. Są one numerem 1 w tym zakresie. Nie dziwi więc ich popularność na rynku pojazdów używanych. Ale decydując się na takie auto, zawsze należy zachować ostrożność i wybierać sprzedawców, którzy gwarantują nienaganny stan techniczny, udokumentowany przebieg i historię serwisową. Takim miejscem jest Salon Samochodów Używanych firmy Nord Auto w Białymstoku. Znajdujące się w jego ofercie Volvo objęte zostały specjalnym programem Volvo Selekt, który obejmuje samochody tylko w najlepszym stanie, sprawdzone podczas wielopunktowej kontroli. Za ich sprzedaż odpowiada Konrad Wilczyński, doświadczony konsultant, prawdziwy pasjonat motoryzacji.

- Oferujemy auta wyłącznie po szczegółowej kontroli (ponad 100 punktów) stanu technicznego, jak i pod względem blacharsko - lakierniczym - zapewnia Konrad Wilczyński. - Pochodzą one z Autoryzowanego Salonu Dealerskiego Nord Auto, sprawdzone zostały przez naszych najlepszych mechaników, którzy zresztą niedawno wygrali konkurs Vista, organizowany przez Volvo. Okazali się najlepsi w Polsce i reprezentowali nasz kraj w międzynarodowym finale. Auta dostępne w programie Volvo Selekt - zanim trafią do Salonu Samochodów Używanych Nord Auto - otrzymują również najnowsze oprogramowanie. Warto dodać, że podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży korzystamy tylko z oryginalnych części Volvo.

Klienci decydujący się na używane Volvo, kupią tu zatem samochody z udokumentowanym przebiegiem - nie wyższym niż 140 tysięcy kilometrów, otrzymają też książkę serwisową z wszelkimi adnotacjami o regularnie wykonywanych przeglądach w ASO (autoryzowana stacja obsługi). Auta są w wieku maksymalnie do siedmiu lat, nie uczestniczyły w żadnych zdarzeniach drogowych, jak kolizje czy wypadki.

- Gdyby istniały jakiekolwiek wątpliwości, nasze pojazdy nie mogłyby być objęte programem Selekt. Jego wymagania są bardzo rygorystyczne - podkreśla Konrad Wilczyński.

Całość uzupełniają ubezpieczenie kosztów napraw lub gwarancja, które chronią wszystkie kluczowe mechanizmy i układy elektryczne przez dwa lata bez limitu kilometrów, usługa Assistance (przez całą dobę 7 dni w tygodniu na terenie całej Unii Europejskiej) oraz możliwość wymiany wybranego Volvo w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1 500 km od chwili zakupu.

W Salonie Samochodów Używanych Nord Auto znajdziemy praktycznie wszystkie modele Volvo dostępne obecnie w sprzedaży jako auta nowe. Wybór jest spory: od całego przekroju serii S, poprzez V, na XC kończąc.

Oferty z Białegostoku znajdują się TUTAJ

- Najpopularniejszym i najbardziej rozchwytywanym modelem bez wątpienia jest Volvo XC60 - wskazuje przedstawiciel Nord Auto. - To średniej wielkości SUV, którym interesują się zarówno rodziny, jak i przedsiębiorcy. Samochód ten wielokrotnie zdobywał nagrody czołowych magazynów i organizacji motoryzacyjnych oraz świetnie wypadał w testach bezpieczeństwa, zajmując pozycję lidera. Wyposażono go w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa biernego i czynnego, co ma niebagatelne znaczenie dla odwiedzających nas mieszkańców województwa podlaskiego. Ponadto jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.

Zainteresowanych zakupem Volvo w programie Selekt, zachęcamy do kontaktu z Konradem Wilczyńskim (dane poniżej). To prawdziwy pasjonat motoryzacji i doświadczony doradca. Wcześniej pracował już przy sprzedaży aut używanych innej marki premium, osiągając sukcesy zawodowe.

Kontakt:
Konrad Wilczyński - konsultant sprzedaży samochodów używanych
tel. 502 778 306
Salon Samochodów Używanych Nord Auto - al. Jana Pawła II 85
uzywane.nordauto.com.pl

(Piotr Walczak / Artykuł partnerski / Foto: Dejv.pic)

Używane Volvo z gwarancją. Gdzie można je kupić? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama