11°C bezchmurnie

V Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

Kiedy: 2017-12-17 , godzina: 18:00 | Gdzie: Gwint

Jak brzmi „All I want for christmas” i „Santa claus is coming to town” w aranżacjach podlaskich artystów? Zbliża się idealna okazja, aby to sprawdzić! Już 17 grudnia o godzinie 18:00 w klubie Gwint w Białymstoku odbędzie się V edycja Charytatywnego Koncertu Świątecznego.

Nieprzerwanie od 2013 roku Charytatywny Pingwin z gronem białostockich muzyków oraz we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Białystok organizują wydarzenie, które jest przede wszystkim ogromną dawką muzyki, ale i najlepszą okazją, aby poczuć magię zbliżających się świąt. Koncertowi towarzyszy licytacja przedmiotów, sprzedaż domowych wypieków oraz kiermasz ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. 

W tym roku Charytatywny Pingwin zbiera fundusze na protezy dla osiemnastoletniego Konrada, który 26 sierpnia br. w wyniku tragicznego wypadku samochodowego stracił obie nogi. Chłopak przy ogromnym wsparciu rodziny i przyjaciół pragnie jak najszybciej wrócić do codzienności. Pomóżmy mu w tym! 

Aby być na bieżąco wystarczy polubić nasz fanpage oraz obserwować wydarzenie i profil na instagramie. To właśnie tam pod #śledźpingwinaukazywać się będą informacje na temat możliwych do wylicytowania fantów. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji, udziału w promocji oraz uczestnictwa w koncercie. 

Termin: 17 grudnia 2017, godz. 18.00 
Lokalizacja: Klub Gwint, ul. Zwierzyniecka 10 
Wstęp: 10 zł – cegiełka dla Konrada, dzieci do lat 10 wstęp wolny
Bilety do nabycia na miejscu w dniu koncertu.

www.facebook.com/charytatywnypingwin/
www.instagram.com/charytatywnypingwin/

Ekipa Charytatywnego Pingwina
#śledźpingwina


V Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się