W czwartkowym seansie Kultury Dostępnej „Ciemno, prawie noc”. U nas zaproszenie

Kultura, czwartkowym seansie Kultury Dostępnej „Ciemno prawie noc” zaproszenie - zdjęcie, fotografia
PAŹ 31
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 31 października, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała, w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza. Jak co tydzień mamy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten film.

Opis filmu

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna.

W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra.

Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

KONKURS

Kolejny raz wspólnie z Kinem Helios w Galerii Atrium Biała mamy do przekazania naszym czytelnikom podwójne zaproszenie na czwartkowy seans Kultury Dostępnej. Aby je zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak nazywa się autorka książki powieści „Ciemno, prawie noc, na podstawie której nakręcony został film o tym samym tytule. Należy podać imię i nazwisko autorski książki.

Odpowiedzi na pytania prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na czwartkowy seans.

W tym miejscu jeszcze raz przypominamy, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

W czwartkowym seansie Kultury Dostępnej „Ciemno, prawie noc”. U nas zaproszenie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama