W deszczowy dzień w Nowym Jorku w Kinie Forum

Kultura, deszczowy dzień Nowym Jorku Kinie Forum - zdjęcie, fotografia
LIS 10
Kino Forum, Białystok, ul. Legionowa 5 godz: 15:00

Podlaska Akademia Kultury przy Białostockim Ośrodku Kultury oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej zapraszają na najnowszy film Woody Allena „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”. Seans odbędzie się w niedzielę, 10 listopada w Kinie Forum.

Pełen uroku powrót do kina Allena z lat 80., gdy powstały tak sentymentalne i pełne miłości do miasta filmy jak „Danny Rose z Broadwayu” czy „Złote czasy radia”.

Komedia romantyczna opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m i Ashleigh, którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku - jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu.  Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji.

Reżyser filmowy zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę. Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan - młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny.

Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

USA 2019, 92'

reż. Woody Allen

obsada: Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber

(10 listopada 2019 r., godz. 15.00, Kino Forum, ul. Legionowa 5. Bilet: 8 zł – do kupienia w kasie kina Forum i na stronie bilety.bok.bialystok.pl)

(Źródło i foto: BOK/ oprac. Kalina)

Reklama

W deszczowy dzień w Nowym Jorku w Kinie Forum komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama