W galeriach Auchan dzieci będą świeciły przykładem

Wiadomości, galeriach Auchan dzieci będą świeciły przykładem - zdjęcie, fotografia
LIS 08
Galeria Auchan w Białymstoku godz: 11:00

Dzieci odwiedzające 8 listopada Centrum Handlowe Auchan Hetmańska oraz 9 listopada Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna wezmą udział w zajęciach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia poprzez zabawę będą poznawać zasady właściwego zachowania na drodze i odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo pieszego. Wstęp bezpłatny.

Jesień i związane z nią krótsze dni są dobrym momentem na przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa na drodze. Organizowane 8 i 9 listopada wydarzenia pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych w drodze do szkoły oraz po zmroku, a wszystko to w formie zabaw w towarzystwie bohaterki kampanii – Odblaskowej Zebry.

Ósma odsłona akcji „Odblaskowi.pl” w Centrach Handlowych Auchan pozwoli maluchom na poszerzenie wiedzy poprzez edukacyjne gry. Zajęcia dla dzieci w różnym wieku będą uczyć o zasadach bezpieczeństwa na ulicach, które przydadzą się w drodze do szkoły i podczas powrotów do domu po zmroku. Dzieci będą poznawać znaki drogowe, dowiedzą się, jak prawidłowo przechodzić przez ulicę oraz czego należy unikać podczas spacerów w pobliżu trasy o natężonym ruchu. Wszystko to w formie interaktywnych gier, wesołych zabaw i konkursów z nagrodami, które z pewnością zainteresują małych gości centrum. Na uczestników spotkania czeka wielka podłogowa gra planszowa, duże puzzle, kolorowanki i balony.

Uczestnicy akcji otrzymają kolorowe opaski odblaskowe, które zwiększą ich widoczność na drodze i pozwolą uniknąć wypadków, a do tego będą ciekawym gadżetem. Rodzice odwiedzający stoiska będą mogli odebrać materiały informacyjne.

Akcja „Odblaskowi.pl” odbędzie się 8 listopada w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 9 listopada w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

(BL)

Reklama

W galeriach Auchan dzieci będą świeciły przykładem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama