W Galerii Antoniuk dziś otwarcie sklepu Komputronik. Będą niespodzianki

Lokalny biznes, Galerii Antoniuk dziś otwarcie sklepu Komputronik Będą niespodzianki - zdjęcie, fotografia
GRU 22
Galeria Antoniuk, ul. Antoniukowska 56 godz: 10:00

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV i AGD. Tuż przed świętami czyli 22.12 (sobota), marka zaprasza wszystkich swoich klientów do nowo otwartego salonu w Białymstoku, mieszczącego się w Galerii Antoniuk przy ulicy Antoniukowskiej 56. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 10:00. Z okazji tego wydarzenia przygotowano wiele promocji, obejmujących różnorodne produkty.

W świątecznej gorączce Komputronik wraz ze swoimi klientami będzie świętować otwarcie salonu w Białymstoku. Nowoczesna przestrzeń, spełniająca standardy sieci, czeka na wszystkich, którzy w ten wyjątkowy, grudniowy czas zechcą nabyć ostatnie prezenty dla najbliższych.

Szeroka oferta produktów dostępnych na miejscu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadający specjalistyczna wiedzę, wykwalifikowani doradcy pomogą wybrać każdemu odpowiedni do zgłoszonych potrzeb sprzęt. Produkt będzie można dokładnie obejrzeć, zapoznać się z jego możliwościami, przetestować funkcjonalności, a także porównać z konkurencyjnym artykułem. W przypadku pojawiających się wątpliwości personel odpowie na wszystkie pytania.

Podczas otwarcia będzie można skorzystać z szeregu przygotowanych przez markę Komputronik promocji. Wśród licznych okazji na klientów czekają między innymi smartfony, laptopy i telewizory, a także tzw. „małe AGD”, czyli m.in.: mikrofalówki, miksery, odkurzacze, czajniki, żelazka, blendery czy suszarki do włosów. Oferta ta dostępna będzie jedynie w stacjonarnym salonie Komputronik. SZCZEGÓŁY OFERTY TUTAJ.

Do placówki warto zajrzeć także w następnych dniach po otwarciu. Wielkimi kroki sieć zbliża się do poświątecznej wyprzedaży, która będzie doskonałą okazją, by zrobić sobie dodatkowy prezent.

Salon w Białymstoku będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-21:00, a także w niedziele od 09:00-20:00 – zgodnie z godzinami otwarcia Galerii Antoniuk.

(BL)

W Galerii Antoniuk dziś otwarcie sklepu Komputronik. Będą niespodzianki komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama