W Galerii Auchan ruszają weekendowe warsztaty zimowe

Wiadomości, Galerii Auchan ruszają weekendowe warsztaty zimowe - zdjęcie, fotografia
STY 26
Centrum Handlowe Auchan w Białymstoku godz: 11:00

Już od minionego poniedziałku mamy ferie! Najmłodszych, którzy spędzają je w mieście Centra Handlowe Auchan zapraszają do wspólnej zabawy. W sobotę i niedzielę 26 i 27 stycznia będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych, animacjach i grach zręcznościowych. Wstęp wolny.

Niezależnie od tego, jaką pogodę za oknami będziemy mieli w najbliższy weekend, w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska i w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna zagości zima! Wraz z nią pojawią bałwanki, pingwiny oraz misie, które najmłodsi wykonają podczas rodzinnych, zimowych warsztatów kreatywnych.

Postacie powstaną z gotowych elementów tekturowych i drewnianych, które dzieci będą łączyć ze sobą, a następnie ozdabiać. W kącikach wesołej zabawy na najmłodszych czekają również gry, łamigłówki i quizy. W trakcie spotkania dzieci poznają rymowany przepis na bałwana, a następnie wykonają go z kartonowych elementów.

Wiele okazji do śmiechu dostarczą najmłodszym gry zręcznościowe zimowy tor przeszkód, bitwa na  papierowe śnieżki, bałwankowe trafianie do celu. Z kolei podczas zabawy w zamarznięte figury, dzieci będą ćwiczyły uwagę i koncentrację. Poznane propozycje zabaw i gier, uczestnicy będą mogli później wykorzystać w domu lub podczas spotkań z rówieśnikami.

Rodzinne warsztaty kreatywne odbędą się 26 stycznia 2019 roku w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku i 27 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zajęcia odbywają się w godzinach 11:00 – 17:00. Wstęp wolny.

(BL)

W Galerii Auchan ruszają weekendowe warsztaty zimowe komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama